Maciąg i jej facet

 W Twoim Imperium możemy zobaczyć z kim się spotyka Kasia Maciąg.


Kasia od wielu miesięcy spotyka się ze starszym o dwa lata Piotrem Głowackim. To świetny aktor młodego pokolenia – mówi Twojemu Imperium informatorka z otoczenia aktorki. Gra w stołecznym Teatrze Rozmaitości. Za rolę w filmie Oda do radości na koszalińskim festiwalu debiutów Młodzi i Film nagrodzono go Jantarem. Na festiwalu filmowym w Genewie też zdobył statuetkę. Był również nominowany do prestiżowej nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.
Kasia i Piotr poznali się w krakowskiej PWST. Gdy dostała rolę w serialu Teraz albo nigdy , zdecydowała się wraz z chłopakiem przenieść do Warszawy. Ciągle udaje singielkę, unika rozmów o swoim życiu prywatnym.

A powód jest taki : Niedawno zagrali razem młode małżeństwo w spektaklu teatru telewizji – wspomina znajoma. Po premierze w gronie przyjaciół śmialiśmy się, że to może dla nich znak, że nadszedł czas na ślub. Ale nie doczekaliśmy się deklaracji, przeciwnie, obruszyli się. Moim zdaniem to głupie, że ukrywają się z takim uczuciem. Powinni być dumni z tego, że się tak bardzo kochają.

Trochę dziwne zachowanie, ale może chroni swoje prywatne życie, w końcu nie każdy lubi jak im zaglądają w gary.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.