,  

Macierzyństwo ją wykańcza!

ImageNikt nie mówił, że będzie łatwo gdy dziecko przyjdzie na świat, jednak Kasia Cichopek jest wyjątkowo wymęczona macierzyństwem.


A wszystko przez kolki Adasia. Kolki niemowlaczka potrafią dać w kość. Nikt nie potrafi pomóc ani Adasiowi ani Kasi, choć aktorka konsultuje się z lekarzami. Dolegliwość ta objawia się u niemowląt trudnym do uspokojenia płaczem. Często ból pojawia się wieczorem, po czym dziecko nie może zasnąć czasem nawet przez całą noc. Fakt i lekarze Kasi twierdzą, że z tym nie da się nic zrobić a my byśmy spekulowali przy takich opiniach.

Mimo takich problemów Kasia już niedługo wraca do pracy. 31 sierpnia poprowadzi konferencję Polsatu i będziemy mogli ją zobaczyć pierwszy raz po porodzie.

A co do kolek, radzimy zmienić lekarza, na takiego który ma więcej doświadczenia w takich sprawach. Kolka u niemowląt trwa do 4 najwyżej miesiąca życia i jest przyczyną wielu rzeczy chociażby nieprawidłową dietą mamy, która karmi piersią, czy chociażby złym smoczkiem a także to sygnał na przyszłość,  że dziecko ma alergię na mleko krowie czy też jest przekarmiane lub głodzone. Przyczyn jest dużo i trzeba każdą jedną przyczynę przeanalizować.

yczmy Kasi przespanych nocek i więcej uśmiechu.

Kasia na spacerze 1
Kasia na spacerze 2
Kasia na spacerze 3

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.