,  

Machinę zniszczenia Mai Sablewskiej rozkręciła Marina?

TVN/ Kapif

Maja planuje spotkanie w sądzie!

Maja Sablewska o swoim zwolnieniu z roli menadżerki Edyty Górniak dowiedziała się z mediów. I chociaż o takiej ewentualności rozmawiała wcześniej z samą zainteresowaną  przeżyła szok.  Później okazało się że jej wszystkie trzy byłe już podopieczne wspólnymi siłami chciały pozwać Maję, za niedotrzymanie umowy współpracy.

Edyta Górniak szybko jednak odpuściła i wycofała się , Doda po kilku dniach wypierała się znajomości z koleżankami po fachu. Maja w rozmowie Show ujawnia, że całą tę nagonkę na nią nakręciła  najmłodsza z podopiecznych, Marina. Menadżerka gwiazd zastanawia się nad sprawą w sądzie przeciwko niej.

Jak pewnie słyszałaś, Edyta już mi wybaczyła. Z kolei Doda nagle zaczęła wypierać się kontaktów z Edytą i Mariną. Twierdzi, że jedynie została poproszona o pomoc w „zniszczeniu” mnie. Okazuje się, że całą machinę nakręciła najmłodsza z moich podopiecznych, co jest o tyle dziwne, że właśnie jej najbardziej pomogłam. Cóż, cała ta sytuacja jest dość żenująca. Wydałam oświadczenie w sprawie moich byłych artystek i nie wykluczam spotkania w sądzie – powiedziała Maja.

Jak myślicie, czy kariera Mariny na starcie już jest zakończona?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.