, ,  

„Ma wodę zamiast mózgu”- Korwin Piotrowska o Wodziance

Takie dziewczyny biorą udział w Top Model…

Karolina Korwin-Piotrowska jest na etapie udzielania wywiadów po tym jak została wywalona z Top Model. Wywiady oparte na krytyce gwiazd, oberwało się między innymi Wolińskiemu, Dodzie ale najbardziej dostało się Wodziance, czyli Dominice Zasiewskiej.

To jednorazowy wykwit naszego show-biznesu. Nowa wersja Frytki, Jolanty Rutowicz albo polskiej Angeliny, czyli kolejna niezbyt mądra, za to wyględna i wygadana dziewoja, która ma parcie na szkło. Jest z pokolenia, które na dobranoc w dzieciństwie oglądało bzykających się w wannie Frytkę i Kena w Big Brotherze. Potem ich codziennością był Michał Wiśniewski opowiadający w telewizji o USG żony. Takie dziewczyny były w programie Top Model, w którym byłam jurorem. I taka jest Wodzianka, która roznosi wodę w programie Kuby Wojewódzkiego. Moim zdaniem ma też wodę zamiast mózgu – wyznała Karolina w Newsweeku.

Zgadzacie się z Karoliną?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
"Ma wodę zamiast mózgu"- Korwin Piotrowska o Wodziance, 10.0 out of 10 based on 1 rating

1 osoba skomentowała artykuł: „Ma wodę zamiast mózgu”- Korwin Piotrowska o Wodziance

  • awanka

    Pani Karoliono dziewczyna jest miła ciepła i serdeczna, ma to wszystko czego Pani nie ma. Pani jest odpychająca i brzydka, do tego te ciagle niedomyte włosy – przepraszam jesli urażam , ale takie sprawiaja wrażenie – chyba ,że jest to efekt zamierzony . Może dlatego jest Pani tak mocno nieszczęśliwa i wyżywa się na pięknej dziewczynie. Pani Karolino szkoda ,że nie umie sobie Pani poradzić sama ze sobą.

You must be logged in to post a comment.