,  

Ma osobistego fryzjera, styliste, makijażyste … Kora

Michał Pieściuk / newspix.pl

Ale także opiekuna do pieska

Kora biorąc udział w X-Faktor postawiła twarde warunki nie tylko finansowe.  Musi być gwiazdą i tak traktowaną. Jak więc przypadło na gwiazdę, ma też swoje wymagania. Fakt dotarł do szczegółów umowy z piosenkarką.

Po negocjacjach finansowych stawkę za jeden odcinek ustalono na 14 tysięcy. Kora od razu zaznaczyła, że nie godzi się na stylistów, którzy pracują z pozostałymi jurorami i uczestnikami show. Ona sama chciała wybrać ludzi, którzy będą dbać o jej wizerunek i wygląd. Teraz artystka ma osobistego stylistę, fryzjera i makijażystę donosi Fakt.

I tak za przygotowanie Kory do jednego odcinka, Polsat płaci 3,5 tysiące zł.

Artystka zażyczyła sobie by cała trójka przygotowywała ją w jej domu. Przed każdym odcinkiem wszyscy meldują się więc u gwiazdy już o godzinie 14. Tam przez kilka godzin układają jej włosy, robią profesjonalny makijaż i dobierają kreacjedodaje tabloid.

To nie koniec. w studio piosenkarka ma , dwudziestometrową garderobę. Zawsze muszą na nią czekać świeże owoce i wskazana przez nią niegazowana woda mineralna. . Bo piosenkarka zażyczyła sobie też osobistego menedżera, który będzie się zajmował tylko nią. Oczywiście Kora zadbała też o swojego pupila czyli białą suczkę Ramonę. Ona też ma swojego opiekuna.

Przesada?

Zobacz też:Małaszyński pokaże pupę

źródło: Fakt.pl

Tomasz Jagodziński / newspix.pl

Tomasz Jagodziński / newspix.pl

Tomasz Jagodziński / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Ma osobistego fryzjera, styliste, makijażyste … Kora

You must be logged in to post a comment.