LUDZIE EMINEMA W POLSCE

Już 2 lutego 2013 w kaliskim klubie BLUE BOWLING CLUB (www.bluebowling.pl) wystąpi światowej sławy raper z legendarnej formacji D12 założonej przez Eminem’a .

 

Raper w Polsce pojawi się na zaproszenie agencji “Blue Media Promotion” (www.blue-mp.com), w ramach imprezy inaugurującej inicjowaną przez rapera Krzysztofa “Gorzkiego” Gorzkiewicza, trzecią edycję dobroczynnego projektu gwiazd “Pomaganie jest trendy” (www.pomaganiejesttrendy.pl).

 

“W ubiegłym roku naszą akcję wspierała odkryta przez Dr.Dre amerykańska gwiazda Truth Hurts, która pojawiła się zarówno w teledysku, piosence, jak i na podsumowującym drugą edycję koncercie w kaliskim klubie BLUE, a także Dalvin & Laure z kipy Matt’a Pokory, wcześniej naszą akcję wspierał Mopreme Shakur brat nieżyjącej już legendy rapu 2Pac’a. Tym razem do projektu dołączyło kilka gwiazd amerykańskich, w tym jedną zaprezentujemy już 2 lutego, będzie to członek grupy D12 założonej przez Eminema w Detroit – D12.” – wyjaśnia inicjator akcji – Krzysztof “Gorzki” Gorzkiewicz.

 

Bizarre (D12), bo o nim mowa swoje show wykona około godziny 20:00, czyli tuż po oficjalnym evencie inauguracyjnym, na którym polscy artyści i dziennikarze (m.in.: Krzysztof Ibisz, Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk, Gorzki, Sara Chmiel z zespołu Łzy, Krzysztof Antkowiak, Patty, Michał Wiśniewski, Dominika Tajner, Mateusz Szymkowiak, czy Radek Liszewski z zespołu Weekend …) , zagrają w I Dobroczynnych Mistrzostwach Polski Gwiazd w bowlingu – BLUE Bowling CUP, prowadzonych przez Jacka „Anioła” Swiniarskiego – Managera Klubu, licenconowanego zawodnika z 10 letnim doświadczeniem, oraz sędziego bowlingowego prowadzącego najbardziej prestiżowe Turnieje w Polsce takie jak Mistrzostwa Polski, Grand Prix Polski czy Puchary Polski, oraz zawody Ekstraklasy, I i II ligi Drużynowej.

 

“To oczywiście nie koniec niespodzianek. Wieczorem klub BLUE opanuje ,, Gorączka Sobotniej Nocy”, a cała impreza okraszona zostanie pokazami w wykonaniu profesjonalnej rewii , co zdecydowanie doda temperatury zgromadzonym gościom. W klubie pojawi się także wielu celebrytów, którzy zwykli gościć u nas na podobnym eventach.” – dodaje Damian Cesarz, współwłaściciel agencji “Blue Media Promotion”.

 

Rezerwacji biletów dokonywać można już teraz poprzez portal będący integracyjną częścią trzeciej edycji “Pomaganie jest trendy”, wspierający dobroczynność www.kupujipomagaj.pl – link do biletów: http://kupujipomagaj.pl/item.php?id=71

 

Bizarre, właściwie Rufus Arthur Johnson amerykański raper. Członek zespołu D12. Zaczynał w grupie zwanej Outsidaz z Rah Digga oraz Eminemem. Znany przede wszystkim z legendarnej formacji D12, którą do dziś tworzy wspólnie m.in. z Eminemem (ich wspólne nagranie: ), w roku 2010 wystąpił także wspólnie ze Stanisławem Soyką na płycie Gorzkiego “KontraWersja” (utwór: ), w ostatnim czasie wydał swoją solową płytę, którą promuje utwór “Fat Boy” ()

Zobacz ostatni event Pomaganie jest trendy II:

Zobacz teledysk Pomaganie jest trendy II:

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.