, , ,  

Lubert odwdzięczył się Dodzie

Okazuje się, że prowokacja Tomka Luberta jest związana ze złym zachowaniem Doroty Rabczewskiej.

Gitarzysta nie rozpocząłby tej gry słownej gdyby Doda zachowała się lojalnie w stosunku do byłego przyjaciela. Teraz to tylko zemsta za szereg obraz w stronę Tomka. Lubert chce zakończyć cała sprawę i mieć wreszcie z głowy Dorote.


W liście artysta tłumaczy wszystkie powody swojego postępowania:

"Ponieważ mój żart związany z pojawieniem się piosenki mojego zespołu VIDEO wywołał burzliwą dyskusję w mediach "raniąc : moją (byłą) prawdziwą przyjaciółkę", kończąc ten marny spektakl i przepychanki chciałbym po raz pierwszy i ostatni zwrócić uwagę na kilka faktów:

1. Od 8 miesięcy czyli od momentu rozpadu VIRGIN nie padły z moich ust pod adresem Doroty żadne obraźliwe czy prowokujące komentarze. W tym samym czasie ta sama "wrażliwa" Dorota w licznych wywiadach wielokrotnie wylała na mnie tony błota. Warto dodać, że w tym okresie odebrałem ze strony mediów mnóstwo propozycji udzielenia "pikantnego wywiadu na temat Dody" – nikt nie usłyszał ode mnie ani jednego słowa na Jej temat. W przeciwieństwie do Doroty zachowałem klasę, ale uwierzcie – i moja cierpliwość ma pewne granice.

2. Tytuł piosenki "Diamond Beach" jest tylko zabawą słowem i skojarzeniami. W porównaniu z zaciekłymi atakami prasowymi na mnie i oszczerstwami jakie na mnie rzuca Dorota, ten tytuł to żart jest niewinny jak niemowlę! Co najważniejsze, treść tej piosenki w żaden sposób nie dotyczya ani Jej ani Virgin ani naszej wspólnej przeszłości, czego nie można powiedzieć o jej prowokacji i personalnym ataku na mnie na płycie solowej.

3. Jestem oskarżany przez management Doroty o " podpinanie się pod Jej sukces". Dorota na swoich koncertach gra większość MOICH kompozycji, natomiast ja nie poszedłem na łatwiznę i stworzyłem od postaw nową formację, pisząc dla niej całkiem nowy materiał. Zatem kto korzysta z cudzej pracy? Proszę o obiektywizm w tej ocenie.”

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.