, , ,  

Lubert nabija się z Dody: „Jej wysokie IQ jest równie autentyczne, jak biust!”

No i wszystko jasne. Ostatnie doniesienia o prowokacji, jaką zastosowała nowo powstała grupa Tomka Luberta swoim singlem „Diamond Beach” została ujawniona.

Tak naprawdę żadnej prowokacji nie było. Cała historia z hotelem o tej nazwie i powstaniem zespołu na wakacjach były wymysłem kilku panów, którzy chcieli zażartować sobie z Dody.


Tomek był głównodowodzącym w tym spisku a teraz śmieją się w głos na reakcje wszystkich zainteresowanych sprawą. Oto kawałek listu do wszystkich a w szczególności do Doroty i jej ekipy.

„Nasi koledzy z zespołu T.Love śpiewali kiedyś jesteście nabrani, tak bardzo nabrani…. Dziś z szerokim uśmiechem na ustach, pragniemy tę radosną pieśń zadedykować wszystkim, którzy z wypiekami na twarzy i napięciem godnym słupa elektrycznego, przez kilka ostatnich dni komentowali doniesienia mediów dotyczące powstania nowego zespołu Tomka Luberta, Video". "Nasza wiara w polskich internautów jednak nie osłabła, gdyż większość Narodu szybko złapała dowcip i wraz z nami dała się ponieść fali radości i szydery uknutej bardzo cienkimi nićmi. Tym, którym jednak zabrakło dystansu i pogody ducha, wyjaśniamy (nie ma nic gorszego niż tłumaczenie dowcipu…)".

Muzycy podkreślają, że cała sytuacja o powstaniu zespołu i nagraniu utworu jest nieprawdziwa.

"Prawdziwe jest jedynie nasze zażenowanie oryginalnym, niepoprawnym i rażąco niegramatycznym tytułem płyty, (co na szczęście również wielu Internautów dostrzegło), jak i jej groteskową muzycznie i tekstowo zawartością. Ale o gustach się nie dyskutuje, więc.. to był żart czyli dowcip czyli anegdotka, proszę Państwa!".

"Dzisiejsza reakcja strony dotkniętej naszym szyderczym potraktowaniem suki dowodzi, iż nie wszyscy Rodacy mają wesoło pod kopułą. Nie spodziewaliśmy się, że Dorota zrozumie nasz banalny dowcip (jej wysokie IQ jest równie autentyczne, jak biust!), ale że w jej służbie pracują tak ciężko myślący doradcy – to nas mocno zdziwiło. Gratulując Dorocie medialnego zamieszania wokół solowej kariery i każdego kolejnego rozwodu, współczujemy jednocześnie współpracowników i braku poczucia humoru…".
 
Ciekawi jesteśmy, co z tym zrobi Dorotka, kiedy dowie się, że zrobiono ją w balona.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.