,  

Łozo zadziera nosa?

Chce opuścić Afromental?!

Wojtek Łozowski od lat jest związany z zespołem Afromental. Wokalista i grupa ma wiele hitów na swoim koncie. Jednak juror Must Be The Music myśli o solowej karierze , mało tego, chce wyjechać do Stanów by zakosztować aktorstwa!

Jak udało nam się ustalić, Łozo myśli nawet o wyjeździe do Ameryki, by tam spróbować swoich sił, i nie tylko na rynku muzycznym, ale i w… aktorstwie.– dowiedział się Fakt.

Myślicie, że to prawda?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Łozo zadziera nosa?

  • paulina

    przestańcie pisać te bzdury przecież to ploty on myśli tak ale nie teraz, dajcie spokój żeście się go uczepili.

  • Patrycja

    Tak, to prawda, ale to jest wyjęte z kontekstu. Z resztą gratuluję (niepełno)sprytnemu autorowi- albo nie miałeś pełnych inforamacji, albo kłamiesz, że ich nie masz. Uwierz, że ludzie z chęcią czytają prawdę!:) A jest to tak, że Wojtek chciał wyjechać do Stanów, jeśli trzecia, szczera i zawierająca „prawdzią” muzykę, jaką robi Afromental płyta, zostanie odebrana podobnie jak ich pierwszy album, który nie odniósł znacznego sukcesu. Aktorem chciał zostać od dawna i tak czy siak tego spróbuje. „Zadzierać nosa” znaczy wywyższać się, a tutaj odnosi się to do… no właśnie. Do czego? Gratuluję Autorze- pozyskałeś mój komentarz! Jednak zdania o Twojej niekompetencji nie zmienię, tym bardziej, że inne portale plotkarskie pisały o tym… 3-4 MIESIĄCE TEMU!?
    Afromental- The B.O.M.B – posłuchajcie ( Autorze, może napisz o nowej płycie? Tylko nie zapomnij jej przesłuchać… o.O [haha])
    POZDROWIENIA DLA REDAKTORA NACZELNEGO!

You must be logged in to post a comment.