Loskę lekarze wzięli za bezdomnego

Michał Pieściuk / newspix.pl

Dalsza część historii życiowej uczestnika X-Faktor.

Od jakiegoś czasu Gienek Loska opowiada wszystkim o swoim kolorowym życiu, któremu co dzień towarzyszył alkohol. Założył zespół  koncertował i pił, pił do tego stopnia , ze się uzależnił.

Przechlałem swoje dojrzewanie. Piłem namiętnie i tylko w tym widziałem sens – wyznał Na żywo.

Po jednym tak zakrapianym wieczorze, Gienek spadł ze schodów. Znalazł się w szpitalu z z krwiakiem mózgu oraz częściowo sparaliżowany. Wtedy ogłuchł na jedno ucho. Lekarze uznali , że jest bezdomny.

Gienek nie miał dokumentów, w papierach od lekarza wpis: bezdomny. Żył tylko dzięki pomocy innych – powiedział tygodnikowi Rafał Basista z MOPS-u w Krakowie.

Jakiś czas później poznał Agnieszkę, z którą się ożenił, przestał pić alkohol. Jeszcze później urodziła mu się córeczka.

W niedzielę, będzie walczył po pierwsze miejsc X-Faktor, podobno ma wielkie szanse na główną wygraną.

Gienek jest tym samym grajkiem z ulicy, który trafił do programu kilka miesięcy temu. Choć formuła programu zakłada, że uczestnicy przejdą metamorfozę, rozwiną skrzydła, on nie zmienił się ani trochę. Nie musiał. Wychodzi i śpiewa, a każda piosenka brzmi w jego ustach do bólu prawdziwie. Tak może zaśpiewać tylko człowiek, który wiele przeszedł – powiedziała osoba z produkcji programu

Jak myślicie, Gienek wygra?

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.