,  

Liszowska zapłaci 20 tys. kary!

 Wszyscy aktorzy , którzy zagrali w komedii Ciacho dwoili się i troili by promować film. Liszowska uciekła w tym czasie do Szwecji.


Promocja filmu Ciacha cały czas trwa. Grający w tej komedii aktorzy cały czas uczestniczą w jego promocji. Joanna Liszowska na początku stycznia jednak wyjechała do swojego ukochanego do Szwecji i nie ma zamiaru brać udziału w tej zabawie. Po salonach krążą plotki, że Lisza nie z miłości uciekła do Szwecji a ze wstydu. Aktorka wstydzi się promowania filmu w którym zagrała ze względu na złe recenzje jakie krążą  o komedii.

Liszowska nie pojawiła się nawet na uroczystej premierze nowego obrazu. – Joasia wyjechała za granicę – tłumaczył sucho reżyser.

Grający w filmach często mają w kontrakcie umowy na uczestnictwo we wszystkich działaniach promocyjnych
– zdradza osoba związana z branżą filmową. – Jeżeli ktoś złamie warunki kontraktu, może spotkać go kara w wysokości nawet do 20 procent całej gaży za rolę – dodaje.

Liszowska zarobiła 100 tysięcy zł na Ciachu. Nie trudno jest więc policzyć ile może zapłacić kary. Jest to kwota 20 tysięcy. Cóż to dla niej, jak sie ma tak bogatego narzeczonego.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.