,  

Liszowska weźmie ślub w Krakowie!

Imagelub Joanny Liszowskiej i Ola Serneke odbędzie się jeszcze we wrześniu w jej rodzinnym mieście, Krakowie.


Poznali się rok temu i już biorą ślub.  Joasia nie miała zbyt wiele szczęścia w miłości. Każdy jej poprzedni związek kończył się chyba szybciej niż zaczął. Widać to n ie był ten facet na którego się czeka. Każdy ma gdzieś swoją drugą połówkę, tylko trzeba w odpowiednim momencie na nią trafić.

Joasia będzie ubrana w piękną suknię w kolorze ecru , gdy stanie na ślubnym kobiercu. W jednym z krakowskich urzędów cywilnych złoży małżeńską przysięgę przystojnemu Szwedowi.

Rodzice Liszowskiej bardzo się cieszą ze szczęścia córki. Jednak chcieli by ona wzięła ślub przed Bogiem. Na razie jest to niemożliwe, gdyż Serneke jest Luteraninem. Większość Szwedów wyznaje taką właśnie wiarę.

Jej suknia ślubna jest już gotowa. Czeka na odbiór – zdradza „Super Expressowi” znajomy aktorki.

Pierścionek, który przypomina na jej ręku obrączkę to tylko znak, że aktorka nie może się już doczekać dnia kiedy powie sakramentalne TAK.

Ale obrączka to nie jest – wyjaśnia Magda Nowak, asystentka Liszowskiej. – Asia, jak każda kobieta, po prostu lubi biżuterię – dodaje.

Mamy nadzieję, że Joasia pokaże się mediom w sukni i jak bierze ślub. W końcu jest lubianą aktorką a fani czekaja na ten dzień tak samo jak i ona.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.