,  

Liszowska w ślubnej sukni!

ImageJoasia Liszowska już przymierz suknie ślubną. Suknia jest biała i piękna.


Suknia w jakiej Joasia pójdzie do ślubu będzie uszyta z wysokiej jakości jedwabiu w kolorze ecru.

Suknia jest projektu ukasza Stępnia, który zdradził kilka szczegółów tej pięknej kreacji.

Nie będzie to suknia długa. Krótsza z przodu, co wyeksponuje piękne nogi Asi, i odrobinę dłuższa z tyłu – zdradza projektant. Zapewnia również, że góra sukienki nie będzie zbytnio wycięta. O gorsetach i głębokich dekoltach nie ma mowy. – Podczas kościelnej uroczystości Joasia będzie mogła założyć koronkowe bolerko. Cały projekt jest minimalistyczny. Kreacja jest prosta, ale innowacyjna – zaznacza ukasz Stępień.

W projekcie sukni brała udział też Asia – Sukienka, w której Asia pójdzie do ślubu, nie jest wyłącznie moim projektem – zaznacza skromnie. – To kompromis, jaki z Joasią wypracowaliśmy. Ona miała swoją wizję sukienki i dokładnie wiedziała, czego chce – opowiada projektant.

Projektant specjalnie dla Liszowskiej sprowadził kilka par butów z Paryża. Kilka tygodni  temu Lisza kupiła już suknię ślubną ale chciała by jednak ta którą założy na swój ślub była wyjątkowa i tylko dla niej. Asia chciała mieć sukienkę uszytą specjalnie dla niej. Dlatego starą suknię odwiesiła do szafy – dodaje Stępień.

Koszt tej kreacji wyniesie ją koło 10 tys, do tego dojdzie zakup poprzedniej kreacji. Tu nie grają roli żadne pieniądze jak widać.

Popatrzcie na zdjęcie, Joasia bardzo schudła. Czyżby to była specjalna dieta przed ślubem?

Foto

Jak Wam sie podoba?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.