,  

Liszowska odpadła, Ibisz mało się nie poryczał!

ImageJoanna Liszowska musiała pożegnać się z programem Jak Oni śpiewają.


W sobotnim programie uczestnicy show JO śpiewali pieśni operowe. Program był poświęcony ludziom, którzy dostali od życia jeszcze jedną szansę, mianowicie dostali od innych ludzi szpik.

Na widowni pojawili się bowiem ludzie, którzy śpiewając z gwiazdami chcieli podziękować tym, którzy zrobili dla nich w życiu coś specjalnego: zaopiekowali się nimi jako rodzina zastępcza, oddali im swój szpik, uratowali życie na operacyjnym stole, wydobyli spod kopalnianego zawału– donosi Fakt.

Innym wydarzeniem były urodziny Edyty Górniak. Były życzenia do których się dołączamy. Na koniec Edzia powiedziała: że jak ktoś się czuje jak ryba w wannie z klejem, to powinien uciec przez okno

Joanna Liszowska zaśpiewała z Markiem Torzewskim, znanym światowej sławy tenorem. Lisza już się najwyraźniej znudziła programem, gdyż zaśpiewała olewająco. Z góry można było przewidzieć , że juz odpadnie.

Program ogólnie był nudny a uczestnicy śpiewali byle jak. Jedynie jurorów zachwyciła Agnieszka Włodarczyk, która podobno ma wygrać program.

Co do Ibisza, tak bardzo się wzruszył podczas podziękowań ze strony obdarowanych szpikiem, że o mały włos niepuścił łez. Ale jest twardzielem i wytrzymał.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.