,  

Liszowska jutro wychodzi za mąż!

 lub ma się odbyć w Bydgoszczy a nie w Krakowie jak pisaliśmy wcześniej.

Fakt


Kilka dni temu pisaliśmy , że Joanna Liszowska weźmie ślub z Olą Serneke w Krakowie, gdzie podobno miała dać na zapowiedzi. Kraków rodzinne miasto aktorki i jej parafia, wszystko by się zgadzało gdyby nie to,że dziś Super Express podaje zupełnie coś innego.

Jutro w zabytkowym kościele w Bydgoszczy seksowna aktorka poślubi biznesmena ze Szwecji, Olę Serneke – donosi tabloid.

I obliczył, że na weselu będzie aż 160 gości a stoły będą ugianły się od jadła.

Przygotowania w Hotelu Pałac trwają już od kilku tygodni. Sala Ogrodowa, w której będą biesiadowali weselnicy, wystrojona jest na biało. Podniosłego klimatu będzie też zadawać tryskająca zimną wodą fontanna. Na stołach już leżą wykrochmalone obrusy i serwetki. A kelnerki pucują talerze, szklanki, kieliszki, by w sobotni wieczór podać w nich miejscowe specjały. A będą to prawdziwe rarytasy z kuchni staropolskiej i szwedzkiej. Palce lizać. Przepiórki w płatkach róży, króliki w śmietanie, pasztety z dziczyzny. Nie zabraknie też przepiórczych jaj i swojskiego bigosu – pisze SE. Stoły będą uginać się od wędzonego łososia, kawioru z szampanem i przesławnych szwedzkich klopsików. Na deser dostaną kruche pierniczki cynamonowe i imbirowe – dodaje.

A na koniec….

Gościom będą przygrywać muzykanci do białego rana. A wtedy Joasia i jej świeżo poślubiony mąż udadzą się do hotelowego pokoju. Tam, w ustrojonej płatkami czerwonych róż sypialni spędzą swoją noc poślubną – kończy weselisko po swojemu tabloid.

Kraków  czy Bydgoszcz będzie miejscem zamążpójścia Joanny Liszowskiej?

źródło: Super Express
Odwiedź nas na Facebooku- Zostań fanem Gadulek.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.