,  

Liszowska jak Beyonce?!

 Od kilku dni w serialu na Wspólnej możemy oglądać Joannę Liszowska, która gra gwiazdę serialu, potrzebującą ochrony a przy okazji wplątuje w swoje podstępne gierki swojego ochroniarza.


Liszowską można też zobaczyć na deskach teatru : w przedstawieniu „Miłość i polityka” granym w teatrze Adama Mickiewicza w Częstochowie oraz trzech spektaklach w Teatrze Komedia w Warszawie „Lewe interesy”, „Wydmuszka” oraz „Fredro dla dorosłych – Mężów i on”.

Anita Wrzos w serialu Na wspólnej, to zarozumiała, wyrachowana gwiazdka, która nie zna granic przyzwoitości.

Jest ucieleśnieniem stereotypowych wyobrażeń przeciętnego widza na temat gwiazd filmowych. Zachowuje duży dystans do otoczenia, a jej nieodłączne atrybuty to ciemne okulary i kapelusz – mówiła Liszowska po rozpoczęciu zdjęć.

Joasia jest jakby odwrotną stroną medalu do swojej bohaterki. Porównano ją nawet do Beyonce. Dlaczego właśnie do niej?

To duży komplement. Beyonce to nie jest filigranowa kobietka. Raczej kobieta o pełnych kształtach, ale większość mężczyzn powie, że z ogromnym seksapilem. Porównywanie mnie do niej zarówno pod względem wokalnym jak i wyglądu zewnętrznego, to dla mnie wielka przyjemność. Beyonce jest niebywale atrakcyjną kobietą, choć nie nosi rozmiaru 36. To mnie podbudowuje – wyznała jakiś czas temu podczas jednego z wywiadów. I dodała: – Kobieta jest wtedy piękna, kiedy sama ze sobą dobrze się czuje. Ze szczęśliwej kobiety, pogodzonej z sobą, pewnej siebie i uśmiechniętej wewnętrznie promieniuje blask.

Mimo ogromnego dystansu do siebie i swojego ciała, postanowiła się odchudzić pod okiem dietetyka i osobistego trenera, tego samego, który przywrócił świetną figurę Kasi Cichopek czy Ani Musze.

Czytaj też: Mroczek włożył koszulkę w spodenki. Aua!
źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

Mazur


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.