,  

Liszowska dostała półwysep!

ImageIleż ten facet zarabia? Oj dużo!


Firma Sefa Bygg & Konsult AB jest jedną z najprężniej działających na szwedzkim rynku budowlanym. Same przychody w 2008 r. sięgnęły prawie 200 mln koron (82 mln zł). W dodatku ma 80 proc. udziałów w 21 innych spółkach należących do jego grupy. Współwłaścicielem spółki jest narzeczony Joasi Liszowskiej Ole Serneke.

Pod koniec lat 90 Serneke był zwykłym pracującym człowiekiem, nic się nie zapowiadało by w przyszłości miał być milionerem.

W trakcie studiów przez rok pracował jako nauczyciel przedmiotów ścisłych w jednym z gimnazjum w Göteborgu. Potem z tytułem magistra dostał praktyki w dużej firmie budowlanej, gdzie pracował przy kilku głównych projektach budowlanych. To właśnie tam został najmłodszym kierownikiem w historii firmy– czytamy w SE.

W 2002 roku postanowił wraz ze swoim kolegą coś w swoim życiu zmienić. Założyli więc firmę Sefa Bygg & Konsult AB działającą na rynku budowlanym. Dziś zatrudnia ponad 120 pracowników. Ale to nie wszystko. Ola jest współwłaścicielem 21 spółek, których roczne obroty to prawie 150 mln zł!

Ola ciągle obstawia na inwestycje, zainwestował także swoje uczucia w Polkę , której kupił półwysep nad jeziorem Mjörn niedaleko miasta Alings. On sam uwielbia szybkie samochody i jest niezwykle dziecinny.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.