Lista uczestników w Tańcu z gwiazdami

 Jeden z plotkarskich tabloidów donosi, że zna już listę uczestników 10 edycji Tańców z gwiazdami.


Dwie osoby już Wam podawaliśmy, jest to Weronika Rosati, która jest pewniakiem jako uczestniczka, druga to Tatiana Okupnik. Z pozostałymi trwają jako tako negocjacje. Jedni są bardziej pazerni inni mniej.

Pewni są: Anna Wyszkoni, Weronika Rosati, Dominika Figurska, Maciej Silski, Elżbieta Romanowska i tak na 80% Piotr Machalica – mówi informator tabloidu, pracownik, który pracuje przy produkcji  Tańca z gwiazdami. Nazwisk na razie jest mało, ale z tymi osobami TVN właśnie dochodzi do porozumienia. Zapraszani są również inni, ale jest bardzo dużo odmów. Chyba już szósty raz na 10. edycji próbowali przekonać Jolantę Pieńkowską, ale też bez powodzenia. Za to Machalica nieźle się ceni – początkowo żądał 12 tysięcy, potem zgodził się trochę opuścić, ale też niewiele. Teraz szukają dalej i kto wie – czy jeśli się nie powiedzie w najbliższych tygodniach, nie będą chcieli powrócić do formuły sprzed kilku lat, czyli do ograniczenia liczby par do 10.

Bardzo mało mamy gwiazd w takim razie, jak tak ciężko znaleźć chętnych. My proponujemy Dodę i Nergala! A może tak Majdan? Było by z czego się pośmiać. A i oglądalność by na pewno wzrosła.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.