,  

Lisica chce się pogodzić z Rusin!

  Rusin jest innego zdania i nie ma zamiaru się godzić z Lisicą.


Hanna Lis wcześniej Smoktunowicz, była świadkiem na ślubie Kingi i Tomasza Lisa, była wielką przyjaciółką . Gdy Kinga i Tomasz wzięli rozwód, Hania wzięła Tomka a wkrótce poślubiła go. Skończyła się wielka przyjaźń, Lisica jest wrogiem nr jeden dla Rusin. Najgorzej wyszły na tym całym zamieszaniu dzieci obu stron, dziewczynki bardzo się zaprzyjaźniły a tu z dnia na dzień musiały się rozstać.

Jednak punkt kulminacyjny miał miejsce wtedy, gdy Lisica pojawiła się w Dzień Dobry TVN.

Kiedy Kinga dowiedziała się, że Hanna weszła na jej zawodowy teren, wpadła w popłoch – mówi w rozmowie z tygodnikiem Na żywo pracownik TVN. Postanowiła interweniować i to bardzo wysoko, bo u samej Bożeny Walter, z którą od lat utrzymuje znakomite relacje.

Jednak Pani Walter tak samo sobie ceni Hanię Lis, której zna rodziców a ją zna od dziecka. Chciała by panie się pogodziły i pracowały razem. Lisicy też na tym zależy.

Ona opowiada dookoła, że ze względu na ich dzieci, które się przyjaźnią, należałoby już zakopać topór wojenny. I że od dawna gotowa jest to zrobić. A jeśli niemożliwe jest odzyskanie przyjaźni, to chciałaby chociaż akceptacji Kingi dla zaistniałej sytuacji. I uważa, że bez problemu mogłyby razem pracować
– dodaje informator.

Kinga jednak nie ma zamiaru się pojednywać. A problemy nadal istnieją.

Dla niej Hanka istnieje wyłącznie jako złe wspomnienie
– opisuje znajomy Rusin. Kinga zrobi wszystko, żeby ją trzymać jak najdalej od swojej pracy.

Lisicy nikt więcej nie widział w TVN, więc chyba Kindze się udało. Ale kto wie co będzie jutro.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.