, ,  

Lis na prezydenta?!

ImageTomasz Lis mimo, że jego żona została wywalona z pracy on nadal tam pracuje i jak na razie nie ma zamiaru tego zmieniać.


Tomaszowi Lisowi również nie podobają się zasady jakie panują u pracodawcy czyli TVP. Jednak zarobki kuszą i szkoda by było je stracić.

Jeśli Tomasz Lis uważa, że firma, w której pracuje łamie zasady, to po prostu powinien z niej odejść – mówi Na żywo prof. Wiesław Godzic. więta racja.

Tomek bije się z myślami
– dodaje znajomy Lisów. Wie, że powinien zrewanżować się Hance za jej solidarne odejście z Polsatu. Ale po pierwsze ten program to jego żywioł. Po drugie: jest teraz jedynym żywicielem rodziny – do czasu kiedy ona zdobędzie mową pracę, a o tę wcale nie będzie łatwo.

A czy ona szuka w ogóle pracy? Słychać tu i tam, że Lisica szykuje się na pierwszą damę już.

Z niedawnego sondażu znów wynika, że Tomasz Lis ma realne szanse w walce o fotel prezydencki – pisze Na żywo. Uplasował się bowiem na 4. miejscu po Lechu Kaczyńskim, Donaldzie Tusku i Włodzimierzu Cimoszewiczu. Ostatnio usilnie pracuje nad poprawą kondycji. Schudł już ponad 14 kilo. Najnowsza historia już pokazała, że to dobry początek kampanii.

O nie! Chcecie takiego prezydenta???

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.