,  

Lis kontra Pudelek

ImageTomasz Lis nie może darować portalowi plotkarskiemu , że  ten opublikował jego zdjęcie z nałożonym komputerowo żółtym kaskiem na jego głowę, podpisując je "Teraz wiemy, jak wygląda ch… w kasku".


Pudelek znany jest z ostrej jazdy, takiej jazdy nie wytrzymał Tomasz Lis i pozywa tabloid za to  że ten  opublikował jego zdjęcie z nałożonym komputerowo żółtym kaskiem na jego głowę, podpisując je "Teraz wiemy, jak wygląda ch… w kasku".

Tomasz Lis został Dziennikarzem Roku 2009, wybór jego jednak budzi wiele wątpliwości, gdyż jak się okazuje Lis swoja nominację zdobył dziwnym trafem.

Tomasz Lis zdobył prestiżowy tytuł Dziennikarza Roku między innymi dzięki głosom redakcji "Poradnik Restauratora", "Poradnik Handlowca" i "Handlowiec". Wcześniej Lis był obecny na komercyjnej imprezie wydawcy tych tytułów
– pisze naczelny gazety. Wszystkie te gazety należą do jednego człowieka.

Wszystkie te niejasności wytyka Lisowi Pudelek i nie tylko on jeden zresztą. Pudelek idzie jednak dalej i nawiązał do wydarzenia, które podobno miało miejsce w Polsacie. Lis miał obraźliwymi słowami skomentować wygląd swojego pracownika, który nagrał swój komentarz do reportażu, stojąc przed kamerą w kasku. Dziennikarzowi ten pomysł nie przypadł do gustu i publicznie nazwał reportera "ch…".

Kto wygra?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.