,  

Lis będzie w TVN czy nie?

ImageWiele się ostatnio mówi o Hance Lis. Ona sama sporo miesza w mediach.


Hanna Lis miała swoje pięć minut w TVN. Chodziły pogłoski, że będzie pracowała w stacji i będzie się mijała z Kingą Rusin a co najważniejsze będzie dla niej konkurencją.  Zaraz po tym gruchnęła wiadomość, że Lis nie ma zamiaru wracać do pracy w telewizji. Sama powiedziała, że chce pisać felietony i chce pracować dla Wprost, które jej taką pracę zaproponowało.

Wprost  jednak zdementowało informacje o jakiejkolwiek pracy proponowanej Hance. Dziennikarka napisała jeden felieton dla gazety i na tym się skończyło. Ogłoszenie w Fakcie, że nie ma zamiaru wracać do telewizji miało podnieść jej wartość. Wiadomo, mówisz, że nie chcesz tym bardziej się o ciebie starają. Ludzie się dowiedzieli jaka Lis jest niechętna do pracy a TVN  zaraz ogłosił.

Nie możemy wykluczyć, że Hanna Lis będzie pojawiać się w stacji częściej – ogłosił TVN.

Na dniach pojawiła się w też informacja, że mąż Hanki, Tomasz Lis może również stracić pracę, Hania chce spuścić z tonu. Jak się to będzie teraz miało do Kingi Rusin, która TVN uważa za swój dom?

Hanna czuje, że musi spuścić z tonu – pisze Imperium TV. Ale można się spodziewać, że Kinga Rusin będzie teraz chciała odpłacić największej rywalce pięknym za nadobne.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.