LaToya Jackson w Polsce ?!(video)

31 sierpnia w Kaliszu odbędzie się finałowy festiwal “Pomaganie jest trendy” , na festiwalu tym pojawi się plejada polskich gwiazd związanych z tegoroczną edycją akcji.

Wśród nich znajdą się m.in. Alicja Węgorzewska, Krzysztof Cugowski, Michał Wiśniewski, Krzysztof Antkowiak, Artur Chamski, RobGitarnik , Marian Lichtman, Iwona Węgrowska i wielu innych, a także inicjator całego przedsięwzięcia, raper Gorzki.

 

Na festiwalu zagra na pewno też znana, amerykańska wokalistka R&B o pseudonimie Truth Hurts, której ostatni singiel z Rakimem podbił listy przebojów na całym świecie, a którą widzieliśmy już w teledysku promującym tegoroczną edycję “Pomaganie jest trendy”

Ponadto na festiwalu w najstarszym polskim mieście, pojawić ma się również siostra zmarłego króla Popu Michaela Jacksona – LaToya Jackson.

 

“W chwili obecnej trwają negocjacje z managementem LaToya Jackson co do warunków jej wizyty w Polsce. Jesteśmy przez nich traktowani poważnie i faktycznie charytatywnie jeśli chodzi o warunki finansowe, na pewno też spotkanie z Artystką nie zakończy się wizytą ograniczającą się do słów I Love Poland,jak podczas jej ostatniej wizyty. Duże znaczenie co do jej przypadku odgrywają jednak sponsorzy, dlatego to jedyny hamulec przed podpisaniem umowy. Na bieżąco informujemy o postępach na naszym fejsbukowym profilu, gdzie gorąco zapraszam http://www.facebook.com/PomaganieJestTrendy ” – mówi Krzysztof “Gorzki” Gorzkiewicz, twórca projektu Pomaganie jest trendy.

 

Festiwal poprowadzą aktorka Aldona Orman, karateka Tomasz Puzon oraz prezenterka TVP Katarzyna Senyk.

W trakcie festiwalu zaprezentowane zostaną również finalistki konkursu na udział w ekskluzywnym kalendarzu charytatywnym “Pomaganie jest trendy” z udziałem Miss Wielkopolski oraz pod przewodnictwem znanej polskiej fotomodelki Igi Wyrwał.

 

Przypominamy, że w ramach projektu każdego tygodnia w środy, w malowniczej restauracji “Komoda Club” w Kaliszu organizowane są spotkania z gwiazdami popierającymi projekt , a oto film z jednego z nich:

 

A tak jeden z festiwalowym przystanków wyglądał w Skarżysku Kamiennej: oraz

Oficjalna strona: www.pomaganiejesttrendy.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.