,  

Łapicki wraca do „M jak miłość”

Kapif

Chociaż jeszcze nie jest w pełni zdrowy.

Jedni twierdzą, że Andrzej Łapicki jest twardzielem, dlaczego?

Aktor w grudniu pierwszy raz upadł i doznał kontuzji, później po powrocie z wypoczynku świątecznego, pośliznął się w domu w łazience i złamał nogę w udzie. Noga co prawda się zrosła ale pan Andrzej ciągle się rehabilituje. Mimo ciągłości leczenia, już wraca do pracy, mając 87 lat.

Mąż rozpoczyna pracę na planie po przerwie. Cały czas się rehabilituje, jeszcze nie jest w pełni sprawny ale jest już blisko normalnej formy – zdradziła w rozmowie z Faktem żona pana Andrzeja, Kamila.

Producenci i scenarzyści „M jak miłość” szybko zmienili scenariusz tak, by wytłumaczyć nieobecność Tadeusza, w którego się wcielał. Z każdym tygodniem jednak coraz bardziej wątpili, czy będzie w stanie znów zagrać. I gdy już rozważano rezygnację z usług Łapickiego, ten oświadczył, że jest gotowy do pracy.

Wrócił na plan, żeby nakręcić zaległe zdjęcia. Musi skończyć wątki, które rozpoczął przed świętami. Nie są to specjalnie forsowne sceny – mówi Kamila Łapicka.

Jest tylko jeden problem, scenarzyści  nie mają miejsca dla Łapickiego w serialu. Być może to się zmieni, ale nie wiadomo kiedy.

Uważacie , że taka postawa to postawa twardziela, czy może udowodnienia, że jeszcze da rade?

Zobacz też:Dramat Krupy! Jest ciężko chora!

źródło: Fakt.pl

MTL Maxfilm, fot. Fabryka Obrazu/Marta Gostkiewicz /

MTL Maxfilm, fot. Fabryka Obrazu/Marta Gostkiewicz /

MTL Maxfilm, fot. Fabryka Obrazu/Marta Gostkiewicz /

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.