La Toya już w Polsce

 La Toya już wylądowała na lotnisku Chopina w Warszawie. Od samego wyjścia wołała: Nie przyleciałam tu na koncert. Przyleciałam tylko odliczać sekundy do Nowego Roku! Nie umie śpiewać?


Samolotem z Londynu, dokładnie o 15:26, wylądowała dziś na warszawskim lotnisku Okęcie La Toya Jackson, siostra legendarnego króla popu, Michaela– donosi Fakt.

Nie jestem pierwszy raz w Polsce, ale już jestem pod wrażeniem zmian! – wołała gdy natknęła się na tłum reporterów. Faktycznie jeden jedyny raz była w Polsce w 1993 roku ale zanim wyszła z lotniska jakież ona mogła zobaczyć zmiany w naszym kraju?

La Toya leciała dość długo z Los Angeles, miała dwie przesiadki, w Chicago i Londynie. Pozostanie u nas kilka dni.

La Toya mówiła mi, że Michael bardzo miło wspominał Polskę i Polaków – powiedział manager. – Dlatego też chce trochę dłużej tu pobyć. Ale na pewno nie będziemy opuszczać Warszawy. Na sobotę La Toya planuje wielkie zakupy.

Zanim jednak pójdzie wydawać te 100 tysięcy dolarów, jakie zażądała za przyjazd do naszego kraju ma wystąpić na placu Konstytucji i jak sama twierdzi będzie odliczać sekundy do Nowego 2010 roku. To znaczy, że nie ma zamiaru zaśpiewać ani jednej piosenki.

Polscy organizatorzy szybko uściślają, że La Toya zaśpiewa jednak razem z polską gwiazdą wielki przebój "We Are The World". Być może u jej boku wystąpi Edyta Górniak. Poza tym La Toya ma być jurorem w konkursie na najlepszego sobowtóra Michaela Jacksona. Ocenić będzie nie tylko wygląd, ale i charakterystyczny ruch sceniczny– czytamy na tabloidzie.

Albo będzie się bujała a Edzia będzie śpiewała.

Więcej zdjęć
Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.