,  

La Toya już dziś w Warszawie!

ImageLa Toya Jackson, siostra zmarłego w czerwcu br. króla muzyki pop- Michaela Jacksona przyleci 30 grudnia do Polski. Na pomysł zaproszenia gwiazdy wpadli producenci najnowszej polskiej komedii Ciacho.


Piosenkarka będzie gościem specjalnym tegorocznej imprezy sylwestrowej na Placu Konstytucji w Warszawie. W trakcie tego wieczoru zasiądzie w jury konkursu na najlepsze wykonanie Moonwalk – kroku tanecznego stworzonego i spopularyzowanego na całym świecie przez jej brata Michaela. La Toya zaśpiewa dla publiczności zgromadzonej na placu dwa ze swoich największych przebojów, a także złoży wszystkim życzenia noworoczne.

I zgarnie za to 100 tysięcy dolarów!

Artystka spędzi w Polsce kilka dni. Zamieszka w jednym z najbardziej prestiżowych warszawskich hoteli. Planuje zwiedzić stolicę i poznać jak najlepiej kulturę naszego kraju. La Toya jest tu pierwszy raz, ale słyszała wiele dobrego o Polsce i Polakach od swojego brata – Michael Jackson odwiedził nasz kraj dwukrotnie.

Szczegóły wizyty La Toyi Jackson w Polsce nie są znane. Nie chcemy zdradzać szczegółowego harmonogramu zajęć gwiazdy – niech pewne rzeczy będą niespodzianką. Może komuś uda się spotkać panią La Toyię spacerującą po Starówce? – mówi Patryk Vega, reżyser filmu Ciacho.

Organizatorzy wizyty La Toyi Jackson w Polsce – producenci komedii Ciacho i Telewizja Polsat nie przewidują konferencji prasowej z udziałem gwiazdy.

A szkoda, w końcu mogłaby więcej dać od siebie za takie wynagrodzenie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.