La Toya Jackson opuszcza Polskę

ImageDobiega końca wizyta La Toi Jackson w Polsce. Artystka spędziła w naszym kraju kilka pełnych wrażeń dni, biorąc między innymi udział w Koncercie Sylwestrowym, goszcząc na urodzinach reżysera filmu CIACHO Patryka Vegi oraz zwiedzając nasz kraj.


Gwiazda wystąpiła podczas koncertu sylwestrowego na warszawskim Placu Konstytucji poświęconego pamięci Króla Popu Michaela Jacksona. Artystka zaśpiewała wspólnie z polskimi gwiazdami piosenkę „We are the World” oraz zasiadła w jury konkursu na najlepsze wykonanie Moonwalk – najbardziej znanego na świecie kroku tanecznego stworzonego przez jej brata. Na piosenkarkę czekała również miła niespodzianka- na scenie pojawił się wielki tort z komedii „Ciacho”.

La Toya Jackson w Nowym Roku została w Warszawie jeszcze kilka dni. Piosenkarka pojawiła się m.in. na urodzinach Patryka Vegi, reżysera filmu „Ciacho”. Na przyjęciu, które odbyło się w restauracji Akademia Smaku, trwały rozmowy z artystką na temat jej ewentualnego występu w drugiej części „Ciacha”. Na imprezie czuć było przyjazną atmosferę, a wszyscy obecni optymistycznie zapatrywali się na Nowy Rok.

La Toya dała też we znaki naszym stróżom prawa. Wybrała się samochodem na wycieczkę ulicami stolicy. Wjechała  na Krakowskie Przedmieście, gdzie panowie policjanci zatrzymali ją i pouczyli komu wolno tam przebywać pojazdem. La Toya grzecznie usłuchała i opuściła miejsce.

Szerokiego lotu zatem życzymy jej.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.