,  

Kwaśniewska i Olejnik płaczą (video)

 Jolanta Kwaśniewska była gościem u Moniki Olejnik w Kropce nad i.


Panie miały wiele sobie do powiedzenia przed kamerami a tematów nie brakowało, właściwie był tylko jeden związany z zaistniałą sytuacją . Temat katastrofy w Smoleńsku nie ma końca i jeszcze długo będzie się o tym mówiło.

Jolanta Kwaśniewska i prowadząca Monika Olejnik podczas rozmowy popłakały się i nie a co się dziwić. Katastrofa jaka się wydarzyła w sobotę wyciska łzy nie tylko u kobiet ale tez u mężczyzn.

– Z największym bólem w sercu myślę o Marcie Kaczyńskiej – powiedziała Kwaśniewska po czym razem z Olejnik się popłakały.

Popatrzcie na film.

{htmlfix}<object width="480" height="396" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.plejada.pl/_d/flash/169154,player_loader.swf"> <param name="movie" value="http://www.plejada.pl/_d/flash/169154,player_loader.swf" /><param name="flashvars" value="src_url=http://www.plejada.pl/3,32247,wideo,,169154,kwasniewska-i-olejnik-plakaly-w-kropce-nad-i,artykul.html" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowFullScreen" value="true" /><param name="allowScriptAccess" value="always" /></object>{/htmlfix}

TVN

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)

You must be logged in to post a comment.