,  

Kuźniar nie chce już prowadzić X-Faktor

TVN

Kto go zastąpi?

Jarosław Kuźniar kumpel Doroty Wellman, która zresztą załatwiła dziennikarzowi fuchę w X-Faktor, on sam już nie ma ochoty na prowadzenie show Robi wszystko by wymigać się od poprowadzenie kolejnej edycji prgramu.

On nie przepada za show-biznesem, a doświadczenia z pierwszej edycji tylko to pogłębiły . W tej chwili sytuacja jest taka, że TVN chce, by był on twarzą również drugiej edycji, ale Jarek nie chce się na to zgodzić. Ceni sobie swoją prywatność, a przez „X Factor” stał się bardzo popularny. To mu przeszkadza twierdzi informator Faktu.

Okazuje się, że Kuźniar nie na pozycji przegranej, ponieważ stacja ma już kogo obsadzić w roli prowadzącego X-Faktor. To Kacper Kuszewski, który świetnie sobie radzi w Tańcu z gwiazdami. Mało tego Kuszewski ma już zapewnioną rolę w filmie , który jest już szykowany a którego promocją zajmie się stacją.

Dostanie główną rolę w komedii z dreszczykiem „Tylko mnie nie strasz”. Ten film miał powstać przed „Och, Karol 2”, jednak prace zostały wstrzymane i przewidujemy go na przyszły rok – mówi Super Expressowi  osoba związana z produkcją. Kuszewski nie dość, że dobrze tańczy, to jeszcze bardzo dobrze śpiewa. Dlatego sam świetnie czułby się, przepytując śpiewających kandydatów. To trochę taki typ prowadzącego, jak Robert Janowski z „Jaka to melodia?”. Potrzebny jest właśnie ktoś taki – dodaje informator.
W styczniu rozpoczynają się castingi do drugiej edycji.
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.