Kuszewski pochwalił się swoim ciałem

Jest sexy?

Kacper Kuszewski, zwycięzca 13 edycji Tańca z gwiazdami, na kilka dni wyjechał do ciepłych krajów. Aktor musiał odreagować ciężkie treningi do show, poza tym został wdowcem i dodatkowe przeżycie skłoniło go do wyjazdu .

O sowich urlopie w Azji opowiedział Faktowi, nie omieszkał pochwalić się zdjęciami.

Właśnie wróciłem z prawie trzytygodniowych wakacji, w czasie których udało mi się spełnić kilka marzeń za jednym zamachem. Po pierwsze pojechałem do południowej Azji, po drugie spędziłem Sylwestra na tropikalnej plaży pod palmami kokosowymi, a po trzecie nauczyłem się nurkować z butlą. Na wakacjach byłem w Tajlandii na małej wyspie na Morzu Andamańskim razem z paczką przyjaciół. Z dala od modnych kurortów i tłumu turystów. W Tajlandii jest teraz zima, pora chłodna, co oznacza temperatury około 30 stopni w ciągu dnia i 25 stopni w nocy. Tajlandia jest przepiękna, Tajowie są pogodni, bardzo uprzejmi i zawsze uśmiechnięci. Wzdłuż plaży co kilkadziesiąt metrów stoją drewniane podesty z wygodnymi materacami i firaneczkami, które chronią przed komarami. Tu z widokiem na morze i wśród szumu fal przychodzi się na masaż tajski. Cisza, spokój i relaks – wspomina miłe chwile aktor.

Tajlandia to jedno z najlepszych na świecie miejsc do nurkowania z butlą. Postanowiłem więc zrobić kurs nurkowania. Było wspaniale. Postanowiliśmy też zrobić wypad do pobliskiej Kambodży i zwiedzić słynną świątynię Angkor Wat. Jestem zachwycony Kambodżą, jedzenie było tu chyba jeszcze lepsze niż w Tajlandii i marzy mi się kolejna wizyta.To były cudowne, egzotyczne wakacje. Mam nadzieję, że teraz łatwiej mi będzie przetrwać długą, szarą i jak na razie mokrą polską zimę – podsumowuje opowieści Kuszewski.

Pięknie się słucha i czyta ale jakie zdjęcia! Popatrzcie sami TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Kuszewski pochwalił się swoim ciałem

You must be logged in to post a comment.