, ,  

Kulisy rozstania Wyszokni z zespołem Łzy(oświadczenie)

W tym rozstaniu pomagał Maciej Durczak

Na oficjalnym forum zespołu Łzy lider Adam Konkol wystosował oświadczenie zdradzające kulisy rozstania Ania Wyszkoni, a przede wszystkim Macieja Durczaka z zespołem:

„ROZSTANIE W ZGODZIE” ?

PODOBNO GDY CZŁOWIEK DŁUGO COŚ W SOBIE DUSI TO NISZCZY GO TO OD ŚRODKA, DLATEGO POSTANOWIŁEM NAPISAĆ O TYM JAK WEDŁUG MNIE WYGLĄDAŁO NASZE „ROZSTANIE W ZGODZIE” Z PANIĄ WYSZKONI, ŻAŁUJE, ŻE ROBIE TO TAK PÓŹNO..

PIĘĆ LAT TEMU WYDALIŚMY NASZĄ OSTATNIĄ PŁYĘ „THE BEST OFF” A PRACA NAD KOLEJNA SZŁA WOLNO,ALE DO PRZODU.WTEDY TO NASZ MANAGER MACIEK.D I ANIA POWOLI ZACZĘLI NAS OSWAJAĆ Z MYŚLĄ O TYM, ŻE ANIA NAGRA SOLOWA PŁYTĘ. MÓWIONO NAM, ŻE TO TYLKO „EKSPERYMENT I REALIZOWANIE SIĘ”, ŻE ANIA NIE BĘDZIE GRAŁA SWOICH KONCERTÓW, ŻE NIE będzie TO KOLIDOWAĆ Z NASZA PŁYTĄ itd. ITP. PO JAKIMŚ CZASIE ZAUWAŻYŁEM,ŻE WSZYSTKIE PIOSENKI,KTÓRE POWSTAWAŁY NA NASZYCH PRÓBACH „MAJA KIEPSKIE TEKSTY,SĄ ZŁE ITD”,BYŁO TO ZDANIE MENAGERA I WYSZKONI.

Z CZASEM ZROZUMIAŁEM ,ŻE MANAGER WRAZ Z ANIĄ ROBIĄ WSZYSTKO BY PŁYTA ŁEZ NIE UKAZAŁA SIĘ,BO PRZECIEŻ NIE DAJ BOŻE NASZA NOWA PIOSENKA ZAŚPIEWANA PRZEZ ANIE BYŁA BY GRANA W RADIO I WTEDY BYŁO BY JUŻ O WIELE TRUDNIEJ ZAMIEŚCIĆ JEJ PIOSENKI.TO TAKIE LOGICZNE.POMIMO TO ODPUŚCILIŚMY TWORZĄC W PIĄTKĘ JAKIŚ MATERIAŁ NA NASZA PRZYSZŁĄ PŁYTĘ.

NAGLE ANIA POSTANOWIŁA,ŻE ZAGRA KILKA KONCERTÓW,OCZYWIŚCIE EKSPERYMENTALNIE I „ŻEBY się REALIZOWAĆ”,A JAKBY INACZEJ.BYLIŚMY PRZECIWNI,ALE W KOŃCU I NA TO ZGODZILISMY SIĘ, DLATEGO,ŻE MIAŁO ICH BYĆ TYLKO KILKA I W DODATKU ZIMĄ W MARTWYM SEZONIE.ANIA ZAPEWNIŁA,ŻE NIE BĘDZIE NA NICH WYKONYWAĆ ŻADNYCH NASZYCH PIOSENEK BO TO „TROCHĘ OBCIACH”.JAK SIĘ Z CZASEM OKAZAŁO WSZYSTKO MOŻNA „PRZEŁKNĄĆ” DLA DOBRA IDEI I DLA ZYSKU.

NA POCZĄTKU 2010 ROKU GDY ŁZY MIAŁY ZABUKOWANY CAŁY SEZON KONCERTOWY ANIA WRAZ Z MANAGEREM ZWOŁAŁA ZEBRANIE I OŚWIADCZYŁA,ŻE ODCHODZI Z ZESPOŁU. BYŁO PRZED SEZONEM A WIEDZIELIŚMY,ŻE WSZYSTKIE TE KONCERTY NASZ MANAGER ZAGRA Z ANIĄ I MUZYKAMI SESYJNYMI,WMAWIAJĄC LUDZIOM,ŻE TO „PRAWIE ŁZY”,WIĘC NIE MOGLIŚMY DOPUŚCIĆ DO TAKIEJ SYTUACJI. MY TEŻ MAMY RODZINY I MUSIMY ZA COŚ JE UTRZYMAĆ. OKAZAŁO SIĘ,ŻE „DA SIĘ COŚ WYMYŚLIĆ”.

MANAGER WRAZ Z ANIĄ WPADLI NA POMYSŁ,ŻE NA KONCERTACH ZESPOŁU ŁZY BĘDĄ WYKONYWANE JEJ PIOSENKI A ANIA W ZWIĄZKU Z TYM DOSTANIE „TROSZKĘ WIĘCEJ PIENIĄŻKÓW”.JAKO JEDYNY SIĘ NIE ZGODZIŁEM,A KOLEDZY ZOSTALI PRZYPARCI DO MURU WIZJĄ SIEDZENIA CAŁE LATO BEZ PRACY,DLATEGO PODCZAS „SETU” Z JEJ PIOSENKAMI SCHODZIŁEM ZE SCENY.

NIE MAM ŻALU DO KOLEGÓW BO WIEM,ŻE ZROBILI TO NIE DO KOŃCA Z WŁASNEJ WOLI.WYBRALI MNIEJSZE ZŁO.ZAGRALIŚMY KILKADZIESIĄT KONCERTÓW PODCZAS KTÓRYCH PRAWIE NIKT NIE ODZYWAŁ SIĘ DO MANAGERA I ANI.W PAŹDZIERNIKU NIE MIELIŚMY już NA CO CZEKAĆ.ZWOŁALIŚMY ZEBRANIE I ZWOLNILIŚMY MANAGERA, KTÓRY DZIAŁAŁ NA NASZĄ SZKODĘ.ANIA POSTANOWIŁA ODEJŚĆ RAZEM Z NIM.POZOSTAŁE KONCERTY ZESPOŁU ŁZY ZAGRAŁA JUŻ JAKO ANIA WYSZKONI.

PEWNEGO DNIA DOWIEDZIAŁA SIĘ W KTÓRY DZIEŃ NIE MA MNIE NA PRÓBIE I PRZYJECHAŁA DO CHŁOPAKÓW BY „ROZSTAĆ SIĘ W ZGODZIE”.JA I TAK NIE PODAŁ BYM JEJ RĘKI CHOĆBY DLATEGO,ŻE GRA „NASZE OBCIACHOWE PIOSENKI” NA SWOICH KONCERTACH, A SKORO ROZPOCZĘŁA KARIERE SOLOWĄ TO POWINNA BYĆ KONSEKWĘTNA I MIEĆ TROCHE GODNOŚCI I NIE WYSŁUGIWAC SIĘ TWÓRCZOŚCIĄ ZESPOŁU ŁZY.WIE DOBRZE ,ŻE GRAJĄC TYLKO SWÓJ REPERTUAR LUDZIE ZASNELI BY NA STOJĄCO, PO ZA TYM ZAWSZE MOŻNA WZIĄĆ WIĘCEJ ZA KONCERT GRAJĄC AGNIESZKĘ, NARCYZA ITD….

W ZESPOLE ANIA ODGRYWAŁA ROLE TYLKO GŁOSU A PÓŹNIEJ ZA SPRAWĄ MANAGERA RÓWNIEŻ TWARZY ZESPOŁU(NAPISAŁA TYLKO KILKA TEKSTÓW I LINI MELODYCZNYCH),A NOWY „GŁOS I TWARZ” JUŻ MAMY I TRZYNASTEGO MAJA W PIĄTEK BĘDZIECIE MOGLI GO POSŁUCHAĆ NA NASZEJ NOWEJ PŁYCIE.

DRODZY FANI ZESPOŁU ŁZY,DAWNI I PRZYSZLI, LICZYMY NA WAS.ADAM.K MYŚLE,ŻE FANI,KTÓRZY BYLI Z NAMI PRZEZ 15 LAT ZASŁUŻYLI NA TO BY POZNAĆ KULISY „ROZSTANIA W ZGODZIE”.

PS.I ŻEBY KTOŚ NIE POMYSLAŁ,ŻE MAM ŻAL DO ANI ,NIE MAM ,BO WIEM,ŻE RZADKO POTRAFIŁA PODEJMOWAĆ SAMODZIELNE DECYZJE.

UFFFFFF.OD RAZU LEPIEJ.”

Słowa te potwierdzają, że Durczak jest osobą, która lubi ‚namieszać’ w zespołach, którymi się opiekuje. Przykładem jest zespół Virgin i spektakularne rozstanie z Dodą, a następnie zespół Video (gdzie założyciel Tomasz Lubert ‚odszedł’ od zespołu), a teraz zespół Łzy.- pisze nasz informator.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.