, ,  

Kulisy rozstania się Richardson z mężem

On wyjechał już do Anglii ona została w Polsce

Monika Richardson ostatnio widywana jest w towarzystwie Zbigniewa Zamachowskiego. Para widuje się od kilku miesięcy a połączył ich wspólny zawodowy wyjazd do Stanów. Później zaczęli spotykać się prywatnie.

Okazuje się, że w małżeństwie prezenterki od dawna nie działo się dobrze. Jej mąż Jamie Malcolm już wrócił do Anglii a ona  z dziećmi pozostałą w kraju.

Tym, co tak naprawdę zabiło ten związek, jest dzieląca ich odległość. Jamie ze względu na swoją pracę zawsze dużo przebywał za granicą. Monika mieszkała w Warszawie. Za rzadko się widywali.  Z jego strony padła nawet propozycja, aby zamieszkali znowu na stałe w Anglii. Mają tam piękny dom, który obecnie wynajmują, a gdzie przeżyli najlepsze momenty swojego związku.  Życie na odległość bardzo go męczy. Gdyby mieszkali w Anglii, widzieliby się częściej. W końcu on kazał jej wybierać między nim, a życiem w Polsce. Monika zdecydowanie postanowiła, że zostaje w naszym kraju . Przed laty zgodził się zamieszkać w Warszawie ze względu na Monikę. Ona miała tu dużo pracy, więc dolatywanie z Wysp stało się dla niej niewygodne, teraz już nie pracuje tak intensywnie . Tego związku nie da się już chyba uratować. Przecież Monika znalazła pocieszenie w ramionach Zbigniewa Zamachowskiego – zdradza  informator Faktowi.

Zamachowski dla Richardson zostawił żonę i czworo dzieci.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 5.3/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: -1 (from 1 vote)
Kulisy rozstania się Richardson z mężem, 5.3 out of 10 based on 4 ratings

You must be logged in to post a comment.