, ,  

Kulisy rozstania Edyty Górniak z Mają Sablewską (video)

- Michał Pieściuk / newspix.pl

Robert Patoleta zdradza szczegóły!

Edyta Górniak oświadczenie o wywaleniu Mai Sablewskiej z pracy rozesłała do wielu portali. Informację dostał też Robert Patoleta, szef wideoportalu, który na swoim blogu wyjawił kilka szczegółów zerwania kontraktu przez Górniak.

Kiedy 23. stycznia, w niedzielę po godzinie 23, Edyta przysłała mi wiadomość, że rozstaje się z Mają, byłem zaskoczony, bo jeszcze w piątek Maja wysłała mi sms-a, że wszystko jest OK. Była menedżerka piosenkarki dowiedziała się o tym z internetu w nocy z niedzieli na poniedziałek. Nic dziwnego, że poniedziałkowy casting do „X Factora” był dla niej wyjątkowo ciężki” – pisze na swoim blogu Patoleta.

Tuż przed zerwaniem umowy, artystką zainteresowała się osoba związana zawodowo z Simonem Cowellem. Jednak stało się jak się stało i wszystkie plany zagraniczne wzięły w łeb. Natomiast prace nad polską płytą stoją w miejscu.

Mai Sablewskiej nie zależy na łatwiej popularności…

Według brytyjskiej producentki programu zostanie polską Cheryl Cole. Sablewska odcięła się od tej opinii słowami: „Jestem menedżerką, a nie piosenkarką, która przypina sobie kokardki na tyłku, wolę proste koszule!”.

Konsekwencje pożegnania z menedżerką mogą być wręcz dramatyczne dla jej kariery. Może okazać się, że skoro w tak nieprzemyślany sposób zrywa współpracę z (kolejnym już) menedżerem, nikt poważny nie będzie chciał się nią zająć.”

Wywiad z Edytą Górniak tuż przed rozstaniem się z Mają.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.