, ,  

Kulisy rozstania Dody i Sablewskiej!

ImageJaka jest prawda rozstania  Dody i Mai Sablewskiej? Na pewno nie taka kolorowa jak by się wydawało. Doda postawiła Mai ultimatum!


Chociaż w oświadczeniu Dody pisało, że rozstaje się ze swoją menedżerką w przyjaźni i bez żalu ,nie było tak słodko jak by się wydawało. Od miesięcy między dziewczynami nie było tak dobrze. Maja Sablewska chciała się rozwijać, przy Dodzie właściwie nie miał już nic do roboty.

Gdy Maja zaczęła szukać nowych talentów i gdy znalazła już Marinę uczenko i wzięła ją pod swoje skrzydła, Doda powiedziała:

Wybieraj! Albo ja, albo Marina! rzuciła przed miesiącem Doda do Mai Sablewskiej – Masz czas do końca listopada – dodała po chwili.

Maja Sablewska nie wiedziała co zrobić, była załamana. Maja już wcześniej chciała powiększyć swoją firmę. Chciała pod swopje skrzydła znaleźć młode zapowiadające się gwiazdy. Chciała zatrudnić więcej osób i osiągać sukcesy w tym co robi najlepiej. Jednak przeszkodą była Doda, która menedżerkę chciałą mieć tylko dla siebie. Inne gwiazdy pod jej skrzydłami mogły by być tylko jej konkurencją, tego się bała?

 I chociaż na Dodzie Maja Sablewska zarobiła dużo , nie zastanawiała się ani chwili. Postawiła na rozwój firmy a przede wszystkim siebie. Czy jej się to opłaci? Mamy taką nadzieję.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.