Kulisy nowego programu Skrzyneckiej

Na czym będzie polegał?

Kasia Skrzynecka zaszła w upragnioną ciążę i straciła ciepłą posadkę w Tańcu z gwiazdami. Początkowo nie było aktorce do śmiechu po tylu latach. Dziś dostała propozycję od konkurencyjnej stacji Polsat, któremu ciążą nie przeszkadza. Skrzynecka dostała swój program Miłość jak z powieści , którego  zdradza kulisy.

Moimi gośćmi w programie będą pary znanych osób nie tylko spośród artystów, ale też polityków i sportowców. Ludzi którzy są telewidzom znani ze swojej pracy i osiągnięć. Program będzie się składał z reportaży, w których nasi goście będą opowiadać swoją prawdziwą historię. Będzie ona stanowiła przeciwwagę dla różnych zmyślonych opowieści, które czytelnicy znajdują w prasie, a nie zawsze są to informacje zgodne z prawdą. Stąd pomysł, by tym razem oddać głos samym gwiazdom. Nasi goście będą mówić o swoich sukcesach, powodzeniach, zakrętach życiowych, rodzinie i przyjaciołach. Zdradzą, jakie mają priorytety, opowiedzą o radosnych i smutnych wydarzeniach ze swego życia. „Miłość jak z powieści” ma mieć charakter rodzinny, bezpretensjonalny i serdeczny– wytłumaczyła dokładnie Faktowi Katarzyna. -Spotkania z większością gości dopiero przede mną, ale to bardzo miłe perspektywy. Ten program z radością obejrzą całe rodziny, bo przecież każdy z nas ma swoje marzenia – rodzinne i zawodowe. Niestety, osoby medialne mają o tyle trudniej, bo wszystkie chwile – nawet te trudne, muszą przeżywać pod czujnym okiem prasy. Dużym wyzwaniem jest dla nich pozostać sobą, żyć według własnych przekonań i chronić swoją rodzinę, dlatego nasz program nie będzie plotkarskim programem.

 

***Zostań fanem Gadulka na Facebooku***

 

Niezmiernie się cieszę, że Jolanta Borowiec – szefowa pasma Polsat Cafe właśnie mnie zaproponowała tę pracę. Przemiłe było też to, co mi wówczas powiedziała. Podkreśliła, że wiele jest dziennikarek na takim etapie życiowym, na jakim ja się znalazłam. A ciąża nie jest żadnym przeciwwskazaniem do pracy – podsumowała Skrzynecka.

Wiedzieliśmy , ze Skrzynecka lubi dużo mówić ale żeby aż tyle? Będziecie oglądać jej program?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.