„Kubie zaczęło odbijać. Ma się za Boga”

Kapif

Znajomi mają dość show-mena

Kuba Wojewódzki w ostatnim czasie zaszedł za skórę wielu osobą. Najpierw w jednym z odcinków Porannego WF-u,  wraz z Figurskim „dzwonił do Murzyna”. Obaj panowie zostali nazwani rasistami.

Takimi opiniami nie zraził się jednak TVN i zatrudnił Wojewódzkiego w X-Faktor. Nie jest też zagrożony w swoim najnowszym programie. Znajomi Kuby twierdzą, że to nie ten sam Kuba , którego znali kilka lat wcześniej.

Zawsze był krnąbrny i niezależny, to nie tylko znak rozpoznawczy, ale przede wszystkim ogromny atut – mówi osoba z jego otoczenia w rozmowie z Takie jest życie. Ale ostatnio Kubie zaczęło odbijać. Ma się za Boga. Uwierzył w swoją nieomylność, jest pewny siebie i posuwa się za daleko.

Jednak to nie wszystko. Z Wojewódzkim chciała porozmawiać jedna z dziennikarek, która zadzwoniła do show-mena zaraz po zakończonym X-Faktor.

Zapytałam tylko: „Przepraszam, panie Kubo, mogę zająć chwilkę?”. Nie zdążyłam się przedstawić, ani powiedzieć, z jakiej jestem redakcji, usłyszałam tylko: „Spier…” – opowiada  kobieta. To jednak jeszcze nie koniec. Dziewczyna, która pracuje w TVN-ie, zadzwoniła jakiś czas temu do niego, z pytaniem czy zgodziłby się być gościem jednego z programów. Od razu zastrzegła, że wie, że on niechętnie godzi się na występy w takich programach, ale może zrobiłby wyjątek i dał się namówić. Kuba skwitował to jednym zdaniem: „Skoro wiesz, że nie chodzę, to po chuj do mnie dzwonisz?!.

Inni znowu twierdzą, że Kuba stał się jeszcze bardziej pewny siebie, po tym jak TVN podpisał z nim umowę na kolejne edycje show.

W trakcie X Factora sodówka kompletnie uderzyła mu do głowy. Chyba nikt nie jest w stanie na niego wpłynąć i przed czymkolwiek go powstrzymać. Wydaje mi się, że Kuba ma tego świadomość i dlatego tak się zachowuje.

On robi we własne gniazdo i kąsa rękę, która go karmistwierdza informator. Dopóki Wojewódzki przynosi stacji duże pieniądze, to są oni w stanie akceptować jego wybryki. Jeśli jednak powinie mu się noga, albo program z jego udziałem straci oglądalność, chyba nikt nie będzie miał skrupułów, aby się go pozbyć. Zaszedł za skórę wielu osobom.


 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.