,  

Kuba Wojewódzki nabija się ze Szpaka!

Znając rozmach garderobiany oraz listę osiągnięć wokalisty, można domniemywać, że to nie fani, tylko windykatorzy…

To była tylko kwestia czasu, kiedy Kuba Wojewódzki przejrzy na oczy i odpowiednio oceni swojego ulubieńca Michała Szpaka, którego tak bardzo bronił w X-Faktor. Sięgając pamięcią, Maja Sablewska ciągle zwracała uwagę Szpakowi, by przestał gwiazdorzyć i by zabrał się w końcu za pracę, że brakuje mu skromności.

Uczestnik show zamiast wziąć się  za nagrywanie debiutanckiej płyty zaraz po zakończonym programie, zaczął brać udział w sesjach zdjęciowych, niekończących się imprezach a teraz w Tańcu z gwiazdami.

Michał niedawno powiedział w wywiadzie, że popularność zaczyna go męczyć, że pod domem czekają na niego fani, którzy chodzą za nim.

Poniekąd ich rozumiem. Bo gdyby ktoś był wielkim idolem dla mnie, może robiłbym to samo – wyznał Twojemu Imperium.

Kuba Wojewódzki widać bacznie obserwuje poczynania i wypowiedzi swojego ulubieńca , w końcu  postanowił wypowiedzieć się w temacie.

Najciekawsza postać programu „X Factor” Michał Szpak wyjawił w wywiadzie, że pomimo krótkiego stażu medialnego i jeszcze krótszej listy sukcesów doczekał się wiernych fanów. „Niektórzy wyczekują pod moim domem i chodzą za mną krok w krok po mieście”. Znając rozmach garderobiany oraz listę osiągnięć wokalisty, można domniemywać, że to nie fani, tylko windykatorzy – napisał w Polityce Wojewódzki.

Znając Michała, na pewno się obrazi na Kubę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Kuba Wojewódzki nabija się ze Szpaka!

  • melania

    rozbawił mnie do łez ten komentarz Kuby i nie widzę nic złego w tym,że ‚tata dał lekkiego klapsa synkowi’ coś w stylu ‚Michał robi karierę na zmywaku w Ameryce’ Wierzę w to,że Szpaczek nadal jest ulubieńcem Kuby i mam przekonanie, że obaj panowie doskonale się rozumieją ,oraz darzą niezmienną sympatią. Poza tym bardzo lubię to specyficzne poczucie humoru Kubusia i bardzo lubię obu panów.

You must be logged in to post a comment.