,  

Kuba Wojewódzki chce założyć rodzinę

W końcu dojrzał do dzieci?

Kubie Wojewódzkiemu dużo czasu trzeba było, by w końcu zrozumiał, co jest najważniejsze w życiu. Czy jednak znalazł już kobietę, z którą chciałby spędzić resztę życia? Kuba od dawna jest znany z tego, że kobiety zmienia jak rękawiczki. Długo przy żadnej nie posiedział. Jeszcze niedawno widziany był u boki Olgi Bołądź, która chyba dla Wojewódzkiego rzuciła amerykańskiego gwiazdora. Ta jednak długo nie zagrzała miejsca przy Kubie. ten znowu kilka dni później widziany był z początkującą aktorką Justyną Ekert.

Z Justyną Ekert Kuba Wojewódzki widziany był już kilka razy. To rzadkość jeśli chodzi o show-mena. Niedawno para byłą widziana w trakcie premiery Dzienników w Teatrze Imka. Niedawno widziano ich razem w Hard Rock Cafe.

Nawet my już gubimy się w tym, z kim on faktycznie się spotyka – powiedziała gazecie koleżanka Wojewódzkiego z TVN. Ale to jest robienie dobrej miny do złej gry . Kubie na rękę są te głupie plotki, że powodem jego nieudanych związków z kobietami jest albo silna relacja z matką, albo to, że chce, żeby mu matkować. Kiedy media się o tym rozpisują nikt nie doszukuje się prawdy.

Może nie uwierzycie, ale juror Mam talent szuka kobiety swojego życia i to b y była przyczyna tak częstej zmiany płci pięknej.

On chciałby założyć rodzinę i mieć dzieci – dodaje koleżanka z pracy. Tylko wciąż nie bardzo ma z kim…

Może za niski pułap wiekowy łapie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.