,  

Kuba Wojewódzki chce się pozbyć Kozyry z TVN!

Mazur, Kapif

Wojna o Mam talent.

Kuba Wojewódzki i Robert Kozyra, były szef Radia Zet nienawidzą się od lat, do tego stopnia, że Kuba hamuje Robertowi  zajęcie miejsca jurora w Mam talent.

Skąd się wzięła nienawiść Wojewódzkiego do Kozyry? Wszystko zaczęło się 14 lat temu, gdy …

Przyniósł demo swojej audycji, które najzwyczajniej w świecie nie było dobre, Robert odrzucił więc jego kandydaturę – mówi znajomy byłego szefa Zetki. Znajmi Kuby mówią coś innego.

Wątpię, żeby kiedykolwiek taka sytuacja miała miejsce – mówi znajomy showmana.

Kilka lat później Kuba miał wyśmiewać nazwisko Kozyry, celowo je przekręcając. Odwet nastąpił na ulicy Różanej w Warszawie, gdzie Robert miał zaatakować słownie jadącym w swoim skromnym ferrari Wojewódzkiego.

Cytuję z pamięci, zachowując rytm oraz kunszt pierwowzoru: „Jeśli jeszcze raz napiszesz albo powiesz coś o mnie, to ci tak przypier…, że popamiętasz” – tak opisał to spotkanie z Kozyrą Kuba na łamach „Polityki” w 2009 roku.

Kozyra w 2009 stracił posadę w Radiu i tułał się z miejsca na miejsce. Grywał w serialach , jakieś epizody w filmach aż trafiła się okazja by zasiąść w jury X-Faktor. To okazało się tylko marzeniem.

Robert miał wtedy poważną operację kręgosłupa, nie mógł chodzić. Gdyby nie to, pewnie to on zasiadałby w jury „X Factor” – zapewnia kolega radiowca.

Teraz kiedy jest wolne miejsce w Mam talent po Kubie Wojewódzkim znowu znalazła się nadzieja na pracę dla Kozyry. Ale… ponieważ program odniósł sukces dzięki Kubie, on miałby doradzać przyszłemu jurorowi. Czy wyobrażacie sobie by Kuba miał doradzać  Kozyrze?

Nie komentujemy informacji pojawiających się na temat pracy pana Roberta Kozyry w charterze jurora w czwartym sezonie programu – mówi Super Expressowi Marta Hopfer z zespołu PR stacji TVN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.