Kuba Jóźwiak wygra You Can Dance?


TVN

Już dzisiaj odbędzie się finałowy pojedynek 5. edycji programu „You Can Dance”. Walka o stypendium w szkole tanecznej na Broadway’u oraz 100 tys. zł. rozegra się pomiędzy 23-letnim Kubą Jóźwiakiem i 18-letnią Pauliną Figińską. Swojego faworyta mają już bukmacherzy z firmy Star-Typ Sport (STS). Ich zdaniem lepszy na parkiecie będzie 23-latek.


Ostatni odcinek programu zapowiada się naprawdę emocjonująco. Wystąpi w nim m.in. Anna Kapera, czyli zwyciężczyni poprzedniej edycji YCD. Zaplanowany jest także zbiorowy występ wszystkich uczestników tegorocznego tanecznego show, którzy do tej pory odpadli. Jednak głównym wydarzeniem środowego wieczoru będzie bezpośredni pojedynek pomiędzy Kubą Jóźwiakiem oraz Pauliną Figińską.

Finaliści zatańczą dwa tańce w duetach oraz po dwie solówki. O tym, kto był lepszy zadecydują widzowie w głosowaniu SMS-owym. Dla wielu osób zdecydowanym faworytem jest obecnie Kuba Jóźwiak, jednak nie można zapominać, że w YCD często dochodzi do niespodzianek. Najlepszym tego przykładem jest odpadnięcie w półfinale Tomasza Barańskiego, który przez długi czas brany był pod uwagę jako potencjalny finalista programu.

Analitycy firmy STS również są zdania, że finał wygra Kuba Jóźwiak. Kurs na 23-latka pochodzącego z Poznania wynosi 1,45, z kolei na jego rywalkę, 18-letnią Paulinę Figińską ze Zduńskiej Woli, aż 2,35. W przeliczeniu oznacza to, że za postawionych 100 zł na wygraną Jóźwiaka można łącznie wygrać ponad 127 zł, z kolei na Figińską – dokładnie 207 zł.Postawione 100 złotych – Kto wygra finał „You Can Dance"?

Wygra Kuba Jóźwiak – 127,80 zł        Wygra Paulina Figińska – 207 zł

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.