, , ,  

Kto zastąpi Skrzynecką w „Tańcu z gwiazdami”?

Kapif

Są już dwie chętne.

Zaledwie wczoraj pisaliśmy, że Kasia Skrzynecka straciła swoją ciepłą posadkę w Tańcu z gwiazdami.

Nie chcę tego komentować. Taka jest decyzja telewizji – powiedziała Faktowi smutna i wyraźnie zszokowana tym, co się stało Skrzynecka. – Kasia poczuła się bardzo skrzywdzona i potraktowana jak amatorka. Nie sądziła, że po tylu latach, zawsze udanej współpracy, zostanie wezwana na dywanik miesiąc przed programem i podziękuje się jej bez słowa wytłumaczenia, by zastąpić ją młodszą koleżanką – mówi  dobry znajomy aktorki.

Chętnych do zastąpienia Skrzyneckiej nie brakuje. O to miejsce stara się Kasia Cichopek i Dorota Gardias. Jak się dowiedział tabloid, największą szansę na otrzymanie tej posady ma Kasia Cichopek.

Dyrekcja stacji spotkała się z nią już kilkakrotnie i rozmowy są bardzo zaawansowane. Dla Cichopek byłby to wielki powrót – donosi tabloid. Taka zmiana dla widzów nie koniecznie musi być pocieszająca. Skrzynecka jaka była taka była mimo swoich modowych wpadek jeszcze się nie przejadła widzom. Gorzej z Cichopek, która widzom wg naszej sondy , przejadła się.

I do chodzimy do jury, co z obecnym składem?

– Jestem zszokowana, nie wiemy co będzie dalej – mówi  Beata Tyszkiewicz. Z informacji Faktu wynika, że kolejne zmiany to tylko kwestia czasu.

Zobacz też:Herbuś wprowadziła się do pana dyrektora

źródło: Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Darek Majewski / newspix.pl

Kapif

Kapif

Kapif

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.