, ,  

Kto zastąpi Kingę Rusin w YCD?

Kapif

My już wiemy, dowiedz się i TY!

A to niespodzianka, takiej się nie spodziewaliśmy, na miejsce Kingi Rusin, która zastąpi Annę Muchę, wejdzie Patricia Kazadi jako prowadząca taneczne show You Can Dance. Czy okaże się równie dobra jak Kinga? Już niedługo sie przekonamy.

Anna Mucha musiała pożegnać się ze stołkiem jurorki w YCD, powód? Zbyt napięty terminarz i ambicje aktorskie. Ania nie chciała zaszufladkować się w programie tanecznym , kiedy ją energia rozpiera do grania a tu propozycji jej nie brakuje. Jej miejsce zajmuje Kinga Rusin, która mamy nadzieję, pozwoli być na pierwszym miejscu tancerzom. Pamiętamy skandale Muchy, która grała pierwsze skrzypce w programie. To już historia.

Na miejsce Kingi wchodzi Patricia Kazadi.

Patricię Kazadi, która jest i aktorką i dziennikarką i co udowodniła w „Tańcu z gwiazdami” tańczyć też świetnie potrafi. Patricia z TVN jest związana od ponad roku, pracuje jako dziennikarka w TVN Warszawa. Jak udało nam się dowiedzieć, już dziś Patricia pojawi się w studiu Dzień Dobry TVN. A w niedzielę wyruszy do pracy do Gdańska, gdzie odbędzie się pierwszy casting do „You Can Dance”.- czytamy na Fakt.pl

Czy będzie profesjonalnie? Już wkrótce się przekonamy. Kinga robiła w programie trochę za taką mamusię, w jaką rolę wcieli się Pati?

Czytaj też: Seksowna Joanna Jabłczyńska!

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

Teraz Karolina Malinowska będzie ubierała Patricię?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.