, , ,  

Kto zastąpi Annę Muchę w YCD?

Tabloidy prześcigają się w domysłach, Natasza Urbańska czy Kinga Rusin?

Anna Mucha nie będzie jurorką w nadchodzącej edycji You Can Dance. Ania zrezygnowała z show na rzecz rozwoju aktorskiemu. Chce w życiu osiągnąć więcej w filmie niż jako jurorka w programach tanecznych.

Jeżeli chodzi o moje drogi życiowe i wybory zawodowe, to myślę sobie, że jeszcze sporo rzeczy przede mną i to nie będzie tylko jedna fabuła – mówiła Mucha. Dodała też, myśląc o programie: – Tak czy inaczej będę emocjonalnie i sercem z tymi ludźmi.

Ania n ie budziła zachwytu Ani kolegów z programu, którym dała we znaki ani widzom. Po Waszych komentarzach i głosowaniu było wyraźnie widać, że nie darzycie Muszki sympatią, mimo tego słupki oglądalności YCD rosły.

Ale do rzeczy, kto zastąpi w takim razie Anię? Fakt twierdzi, że na stołku jurorki ma zasiąść Kinga Rusin a TVN szuka już osoby, która by była gospodynią show, czyli zstąpi Kingę na jej dotychczasowym miejscu.

Innego zdania jest Super Express, który miałby się dowiedzieć, że na miejscu Muchy usiądzie Natasza Urbańska!

Natasza zna się na tańcu jak mało kto – miał by powiedzieć Super Expressowi rozmówca związany z show. – Poza tym jest teraz „wolna”. Wróciła z wojaży zagranicznych do Bollywood, skończyła też zdjęcia do „Bitwy warszawskiej 1920” – dodaje.

Kto mówi prawdę? Już niedługo się okaże, tymczasem zagłosujmy.

Kogo chcecie na miejsce Anny Muchy w You Can Dance?

  • Natasza Urbańska (67%, 87 głosów)
  • Kinga Rusin (33%, 43 głosów)

Razem głosów: 130

Loading ... Loading ...

Zobacz też:Największe wpadki „Tańca z gwiazdami”

źródło: Fakt.pl, Super Express

Kapif

Mazur

Mirosław Pieślak / newspix.pl

Mazur

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.