Kto zajmie się Edytą Górniak?!

 Współpraca ze zwariowaną i niesforna Edytą Górniak nie należy do łatwych, póki co Edzia jest wolna jak ptak  i opiekuna jej brak.


Edytą Górniak opiekował się Darek Krupa, który wciąż jest jej mężem. Jedynie on wiedział jak z Edzią postępować i sprostać jej wymaganiom. Jednak ona czuła się więźniem we własnym  domu, wyprowadziła się a Krupa przestał w końcu załatwiać sprawy swojej żony.

Górniak zaopiekowała się w końcu firma Rinke Rooyensa. Ich współpraca zapowiadała się wspaniale. Były wywiady i sprostowania. On zapewniał, że nie zwariuje przy Górniak, ona cieszyła się jak dziecko. Jednak nie minęło wiele czasu i Rinke nie wytrzymał psychicznie przy uciekającej gwieździe. Firma Rochstar bardzo szybko rozwiązała umowę z piosenkarką.

Edyta jest wolna i czeka na swojego opiekuna, takiego który wytrzyma wszelkie jej kaprysy a nie będzie łatwo. W kolejce podobno stoi już kilku takich. Początkowo poszły plotki , że menedżerem Edzi może zostanie Maja Sablewska, była opiekunka Dody. Ta znowu  w wywiadzie powiedziała, że Edzia jest diwą i to ona powinna sobie wybrać osobę, która będzie się nią opiekowała. Teraz Fakt się dowiedział, że chętnym do takiej współpracy jest Marcin Perzyna, producent popularnej serii festiwalowej TopTrendy.

– O pracy z Edytą myśli poważnie wiele osób. Wszyscy wiedzą, że w tej chwili w Polsce niewiele jest nazwisk tak gorących i tak dobrych głosów – mówi w rozmowie z eFakt.pl osoba z polskiego showbiznesu.

Oczywiście, wiadomo, że Edyta ma swoje wysokie wymagania, a czasami fanaberie, ale też wiele osób chętnie zmierzy się z takim wyzwaniem, jak prowadzenie interesów najlepszej polskiej wokalistki – dodaje na rozmówca.

Były czasy, w których Edyta na prawdę dawała sporo występów. W jednym miesiącu potrafiła dać nawet 10 występów,  koncerty, recitale. Menedżer , który podpisze z nią umowę może liczyć na 15% od każdej zarobionej przez nią stawki. To nie mało.

Stawkę można uśrednić na poziomie 30 000 złotych za występ! To daje nam 300 000 miesięcznie, od których 15% to 45 000 złotych!. Rocznie – 540 000 złotych – wylicza tabloid.

Edzia jest więc prawdziwym kąskiem, tylko trzeba być na prawdę silnym psychicznie. Kto wygra walkę o Edytę? Już niedługo się przekonamy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.