Kto wystąpi dziś w „Must be the music”?

Polsat

Osiem osób, dwie z nich przejdą do finału.

Już dziś w polsatowskim show pojawi się kolejnych ośmiu wykonawców, którzy zmierzą się w drugim półfinale.

W programie zobaczymy:

– Piotra Resteckiego gitarzystę z Kielc. W odcinku eliminacyjnym jego wykonanie bardzo pochwaliła Adam Sztaba. – To wykonanie ocierało się o wirtuozerię – powiedział.

– Rafała Radomskiego z Legionowa, czyli polskiego Justina Biebera. 18-latek zaskarbił sobie sympatię młodszej części widowni. Dostał od jurorów trzy razy na tak.

– The Gospel Time chór gospelowy z Łodzi. Liderujący wokalista usłyszał od Elżbiety Zapendowskiej, że w ramach rozruszania „trzeba by go kopnąć trochę w tyłek”. Na „nie” była tylko Kora.

Heroes Get Remembered czyli ostre neopunkowe granie bardzo spodobało się jurorom. Grupę pochwaliła nawet Kora. – Wszystko było w timie – powiedziała jurorka, a wokalista zespołu chciał się zapisać na lekcje śpiewu do Elżbiety Zapendowskiej.

– Hrabia z Mielca. Zespół zaszokował jurorów i publiczność piosenką „Warszaffka”. Dostali od jurorów dostali cztery razy na „tak”.

Krystian Maliszewski, który doskonale naśladuje Elvisa Presleya.  Korze szczególnie podobał się jego ruch sceniczny. – Świetnie ruszasz biodrami – powiedziała jurorka.

– Little Breaver z Białegostoku. To najmłodszy rock’a’rollowy zespół w Polsce. Średnia ich wieku to 10 lat.  Adama Sztabę zachwycił szczególnie perkusista Jaś.

– Olivka Livki – basistka i wokalistka. Sama komponuje swoje piosenki. Zdaniem Elżbiety Zapendowskiej, która widziała ją 10 lat wcześniej, zrobiła przez ten czas spore postępy. Objawienie odcinków eliminacyjnych.

Macie swojego faworyta?

Zobacz też:Oświadczyny w kolejnym teleturnieju?!

źródło: Fakt.pl

Polsat

Polsat

Polsat

Polsat

Polsat

Polsat

Polsat

Polsat

Polsat

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.