, ,  

Kto stoi za zwolnieniem Mai Sablewskiej?!

 Kto chciał pozbyć się Mai Sablewskiej, Doda, bo jej menedżerka znalazła sobie nową podopieczną, czy matka Dody, bo …?


Pytań jest wiele, ale znajdują one w końcu odpowiedzi. Wanda Rabczewska ma wielki wpływ na karierę swojej córki Dody. Jednak ta kariera gdzieś stanęła w miejscu a Doda przestała i śpiewać i koncertować. Gdzie tkwi przyczyna?

Miałem nadzieję, że wyjdą wszystkie sprawy, za którymi stoi ta kobieta. To nie jest tak, że ma ona jakiś wpływ, p. Wanda wymaga i zazwyczaj tego dostaje. Przez p. Rabczewską Doda zwolniła Maję, tylko dlatego, że ta nie zgadzała się na nieprzemyślane decyzje marketingowe Dody i jej rodziny. Namawiała i oczerniała Maję, że nie jest kompetentna, pracuje na niekorzyść, wszystko co wypływa i wycieka do prasy również zwalała na nią
– powiedziała osoba współpracująca ze sztabem piosenkarki.

Wokół Dody według Rabczewskiej powinny znaleźć się osoby, z rodzinnego klanu, które będą pracowały na karierę królowej.

Głównym celem pani Wandy było to aby stworzyć rodzinny biznes bez wpływu ludzi spoza ich kręgu, ponieważ wiedziała, że przez to nie będzie mogła manipulować córką. Nalegała aby Rafał został managerem koncertowym, chociaż nie miał o tym zielonego pojęcia i widać efekty, Doda grała wcześniej więcej koncertów, wszystko było dopięte na ostatni guzik, a teraz? Wszystko się zmieniło i to nie chodzi o to, że popyt na jej osobę jest mniejszy, po prostu kompetencje Rafała nie są wystarczające, nie przykłada on wagi do jakości tylko do pieniędzy – dodaje.

To by się zgadzało z informacji, jakie my posiadamy i sytuacji jakiej byliśmy świadkiem.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.