Kto przygarnie Kasię Cichopek?

Kapif

Polsat nie ma dla niej żadnej propozycji!

Kasia Cichopek ostatnie swoje publiczne wystąpienie miała w Sylwestra. Czyżby właśnie tak miała zakończyć się jej kariera?

Już na wiosnę w Polsacie zamiast Pierwszej Miłości, zobaczymy nowy serial. Cichopek liczyła w nim na rolę , niestety, Polsat nie umieścił aktorki w obsadzie.

Poza tym, stacja też nie przewiduje żadnego programu dla Kasi. Jej program Sexy mama, w Polsat Cafe też jest pod znakiem zapytania.

Kasia nie dostała od swojej stacji żadnego nowego programu. Nie wystąpi nigdzie ani jako prowadząca, ani jako uczestniczka. Mało tego. Coraz częściej mówi się też, że Cichopek może stracić dotychczasowy program „Sexy mama” w Polsat Cafe. Jej udział w jego kontynuacji stanął ponoć pod znakiem zapytania. Podobno stacja chce nieco zmienić formułę programu i zbędna stanie się obecność w nim gwiazdy.- dowiedział się Fakt.

Ale to nie wszystko. Cichopek ciągle uważa się za mega gwiazdę bo jak donosi jednej z tygodników, miała propozycję do jednego z show, tylko producentka nie umie się dogadać z aktorką. Na przegranej niestety może być tylko Cichopek.

Zobacz też: To nie żart! Byli partnerzy Górniak razem. W…

źródło: Fakt.pl

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Tomasz Ozdoba / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.