Kto pomaga odbudować wizerunek Kammela?

 Pisaliśmy, że Kammel próbuje ratować się w świecie mediów i zatrudnił osobę do poprawienia jego wizerunku, czy tylko da się uratować tak zszarganą opinię?


Jak się dowiedział Fakt, Kammel będzie korzystał a może już korzysta z usług Przemysława Nieużyłego. To on będzie odbudowywał sławę Tomeczka. Oby sam na tym nie ucierpiał.

Nieużyła jest absolwentem Oxfordu i od kilku lat zajmuje się kwestiami wizerunku znanych osób. Stworzył firmę P&N Media, która swoje oddziały ma w Londynie, Kapsztadzie oraz Seattle. Na jego stronie internetowej możemy znaleźć hasła zachęcające do korzystania z pomocy PR-owskiej w trudnych sytuacjach i przykłady amerykańskich gwiazd, którym taka pomoc pomogła – dowiadujemy się w Fakcie.

Ze względu na dobro osób, z którymi pracuję, nie za bardzo mogę potwierdzić tę informację – tajemniczo powiedział Przemysław Nieużyła,- zapytany przez Fakt o współpracę z Kammelem. Podobno prace nad odbudową wizerunku prezentera są już na najlepszej drodze, jak bardzo? Niebawem zobaczymy. Jednak to co zrobił Kammel ze swoją narzeczoną Niezgodą zapisało się w historii i nikt tego nie zapomni.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.