,  

Kto odpowie za śmierć konia?!

BOGDAN HRYWNIAK / newspix.pl

Urodziny Kraśko długo wszyscy zapamiętają

Piotr Kraśko postanowił wyprawić swoje 40-te urodziny w Gałkowie  na posiadłości swoich teściów  gdzie jest stadnina  koni. Zjechało dużo gości a przy okazji urodzin odbyły popisy jeździeckie, pokaz koni arabskich czystej krwi oraz zawody w ujeżdżaniu i skokach, podczas których doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Zawodniczka, która skakała na 16-letnim koniu Carlon spadła ze zwierzęcia doznała wstrząśnienia mózgu i natychmiast została odwieziona do szpitala. Gorzej z koniem, który wskutek wielu urazów został uśpiony. Nasza czytelniczka była świadkiem niejednego wypadku z udziałem koni.

Wyć sie chce.Gdzie byli sędziowie? Dziewuche na niższych wysokościach ratował koń. Skakał z piątej nogi, prawie z miejsca.Ja sie pytam GDZIE BYLI SĘDZIOWIE??!!- pyta się nasza czytelniczka . Dlaczego gówniara z II klasa brała udział w potędze skoku?? Dlaczego w Strzegomiu w najwyższych konkursach skakał Autorytet,koń który 3 tyg. wczesniej miał uraz głowy(nomen omen na innych zawodach)??Dlaczego przeszedł kontrole wet. jak na oczach wszystkich potykał się o swoje nogi??Dlaczego mimo,ze padl z wycieńczenia na oczach setek ludzi i na oczach SĘDZIÓW, TRENERÓW, JEŹDŹCÓW nikt nie poniósł za to kary???co z koniem ktorego zabili w Racocie?? Jak można godzić się na takie bestialstwo? Na tych zawodach sędziowali: Przewodniczący: Dariusz Orzoł Sędzia PZJ: Krzysztof Tomaszewski Sędzia Stylu: Krzysztof Ferenstein, Piotr Pacyński Członkowie: Janusz Michalski . NIECH ODOPWIEDZĄ ZA ZABICIE TEGO KONIA!!

To dość poważne oskarżenia, czy będzie wyjaśnienie a może pociągnięcie do odpowiedzialności?

BOGDAN HRYWNIAK / newspix.pl

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

3 komentarze Kto odpowie za śmierć konia?!

  • Filip

    TO ONA POWINNA ZŁAMAĆ TEN KRĘGOSŁUP, A NIE TEN BIEDNY KOŃ. BANDA IDIOTÓW, TAKI KOŃ, UTALENTOWANY, ZNANY I PRZEZ TAKĄ SUKĘ JUŻ NIE ŻYJE.

  • Barytek

    nie Gałki tylko Gałkowo, nie jego posiadłość tylko posiadłość rodziców jego żony (p.Ferenstein), zawodniczka nie miała prawa startować w tego typu zawodach, jednak trzeba było czymś przyciągnąć „bogatszą” część widowni

  • lilia

    Zawody jezdzieckie to BESTIALSTWO , to nie ma nic wspólnego z miłoscia do zwierząt . Te konie się męczą , ulegają wypadkom a póżniej sa usypiane. a p…. Warszawka się bawi , bawi kosztem zywych stworezć . Załośni zakłamani obłudni kretyni myslący tylko o sobie , własnym samozadowoleniu i oczywiscie kasie i butach od laoubitina czy innego pacana

You must be logged in to post a comment.