,  

Kto mógł dotknąć piersi Przybylskiej?

ImageJej ciało zarezerwowane jest tylko dla męża Jarosława Bieniuka , ale przez chwilkę mógł się nacieszyć nim jeden z aktorów.


ImageAnia Przybylska wystąpiła w takiej roli w filmie  Lekcje Pana Kuki.  Rolę faceta, który dotykał w filmie Anie przypadła ukaszowi Garlickiemu . Na premierze filmu zrobiło się bardzo gorąco !
W Fakcie czytamy :
Gdy na ekranie pojawiła się scena, w której dłonie ukasza wypełniły się cudownych kształtów piersiami Ani, ciśnienie na sali rosło z minuty na minutę. Na czołach mężczyzn siedzących w kinie wystąpiły kropelki potu, a niektórzy wręcz musieli poluzować krawat. Ania w najgorętszych momentach skromnie zakrywała oczy. Pewnie dlatego, że siedzący po jej prawicy mąż miał coraz bardziej nietęgą minę. Jego dwa największe skarby wpadły w ręce obcego faceta. I każdy mógł to zobaczyć!
Kilka foteli dalej rozgrywała się podobna scenka zazdrości. Magda Cielecka (35 l.), partnerka ukasza, widząc pełne zaangażowanie swojego chłopaka w rozbieranych scenach z Przybylską, chyba nabrała jakichś podejrzeń. I na nic się zdały zapewnienia, że to tylko rola, a on jest stuprocentowym zawodowcem. Na szczęście Magda sama jest świetną aktorką i już niedługo role mogą się odwrócić. Tym bardziej, że Cielecka często i chętnie rozbiera się na ekranie.

Jak myślicie czy Cielecka zrobiła awanturę Garlickiemu w domu? W końcu to tylko film.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.